Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rábíznátok a babátokat?

Rábíznátok a babátokat?

Figyelt kérdés
Rábíznátok a babátokat (még akár 5 percre) is anyósotókra, ha öngyilkosságot kísérelt meg nem olyan rég? Valaha is?
2009. szept. 10. 15:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem, kizárt dolog. Akármikor újra "bekattanhat". Alapból nem bíznám olyan emberre a gyermekem, akinek valaha is, általam nem ismert okból öngyilkossági szándéka volt. Ha tudnám miért, akkor megérdeklődném egy pszichológustól, hogy ebben az állapotában képes lenne-e közveszélyes lenni vagy bármilyen módon másokat bántani. Ennek ismeretében döntenék a párommal egyetemben.
2009. szept. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Az okát tudom, de az nem "segít" a bizalom dologban!

:-(

2009. szept. 10. 15:54
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem. Soha. Soha nem lehet tudni, hogy mikor történik meg újra, hogy próbálkozik, és akkor a baba (még legjobb esetben is) felügyelet nélkül marad, ha érted mire gondolok... Babázzon akkor, ha ti is ott vagytok.
2009. szept. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Első lennék!

Olyanra sose bízd a gyermeked, akiben nem bízol. Bár nincs babám, de a barátnőmnek van. Sokat vagyunk együtt és mint küldő szemlélő látom, hogy milyen nagy kincs a gyerek. Ilyen fontos emberkét, mint a gyerekünk, sose bízzunk olyanra, akiben nem bízunk!

2009. szept. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én soha nem bíznám rá. Az én anyósom szerintem agyilag nincs rendben. Éjjelre 4-5 altatót vesz be, és csodálkozik, hogy még egyszer sem hagytam ott a gyereket, pedig már 1 éves. Még a kiságyat is megvették, de azt hiszem az üres marad. A saját gyerekem életét nem veszélyeztetem.
2009. szept. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát persze...gondol egyet és még a gyereket is magával viszi a halálba...:/

Sosem bíznék egy ilyen nőben úgy meg,hogy rá is bírak bízni egy kis életet,úgy,hogy még a saját élete sem érdekli...

2009. szept. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem!!! A végén még a gyerekkel is jót akar tenni és vele együtt lesz öngyilkos.
2009. szept. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Aki lelkileg nem stabil, arra gyereket bízni?!

Nem hagynám ott!Egy gyerek mellé 100%-os lélek jelenlét kell!

2009. szept. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Attol függ miért kisérelte meg....(ha magánjellegű dolog,lehet az unoka "jóttesz" neki,de ha pl. azért mert a fia már nem csak az "övé",akkor kizárt)


Remélem érted.

2009. szept. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem, mert egész idő alatt azon stresszelnék, hogy valamit csinál a gyerekemmel.
2009. szept. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!