Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tud 8 és fél hónapos...

Mit tud 8 és fél hónapos babátok, hány kiló? Centi? Fiú vagy lány?

Figyelt kérdés
2009. szept. 10. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! A súlyt és centit 9 hónaposan tudom írni mert akkor mértük, 74 cm és 8170 gramm volt kisfiúnk. 8 és fél hónaposan mászott, rajtunk kapaszkodva felállt, beszélget, amit nem tud még az az ülés.
2009. szept. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

9600gr, 76cm kisfiú, 8,5 hónapos. két foga van alul, magától felül, kúszik, mászik, feláll, kapaszkodva lépeget. Mindent eszik, amit szabad, de a darabos még nem tetszik neki. reggel és este szopik, plusz éjjel keveseket cicizik. :) Italt nem fogad el, a szomját is pár korty szopival oltja.

"Szavak": mama,baba, aba(apa), me(menjünk)

Pár dolgot megért, de nem mondja sehogy pl. érti a kutyust, bocit, lovacskát, virágot, fát, levelet. Sokat vagyunk a természetben :)

...és állandóan vigyorog :)

2009. szept. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16:11-es vagyok. Kifelejtettem, hogy na nem tetszik valami, határozozz NEM-NEM-NEM-mel jelzi. :)
2009. szept. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

jövőhéten lesz 9 hónapos fiú

9,5 kg 74 cm

szépen felül magától pár hete, kúszik ezerrel, négykézláb hintázik, és pár napja feláll az ágy szélébe kapaszkodva

mondja, hogy ba-ba, ami nem biztos hogy tudatos :)

sokmindent eszik, de tejtermékeket, csak mostanság kapott először

2009. szept. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
kislány, 8500gr, a centit nem tudom. Viilámgyorsan mászik, ül, bútoroknál feláll, melletük kapaszkodva lépeget. Mondja: mama(segítséget kér), baba(boldog), gyeee(akar vmit). Kukucsolós játékot játszik. Mindent rág(két alsó foga van meg), dobol, játékot ritmusra csörget. Zenére 'táncol'. Mindenféle általunk is fogyasztott ételt szivesen fogad, a pépek már kevésbé érdeklik.
2009. szept. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!

Nagyon különbözőek a babák.

Az én fiacskám 74 cm és majdnem 9 kg.Van 8 foga (nagyon korán kibújtak)Mindent eszik amit mi.

Négykézláb nagyon gyorsan halad,egyedül felül,lépeget kapaszkodva.Sok betűt mond,de még a beszéd nyomát sem érzékeltem.Nem tudatosan kiabál mindenfélét.

Szép babázást mindenkinek!!!

2009. szept. 11. 13:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!