Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket főztök magatoknak, amit...

Miket főztök magatoknak, amit 7-8 hónapos babátok is már megehet?

Figyelt kérdés
Hogy ne kelljen annyi felé főzöcskézni!!
2009. szept. 10. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálunk a húsleves mindig nyerő. Abból szépen megeszi a husit, répát, krumlit, ezeket kis levessel összepépesítem.

Azon kívül mindenféle főzeléket. Amíg még nem ehetett tejet, addig csak vízzel főztem, és krumplival sűrítettem, most már tejesen is eszi és a habarás sem gond. És bármilyen zöldségből főzheted, nálunk sokszor volt vegyesen is.

Eltelik 1-2 hónap és nem lesz ilyen gondotok, kb 1 éves kora után szépen megeszik már majdnem mindent.

2009. szept. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én még egy éves koráig biztos hogy külön főzök neki. Nem mindent,de azért még szerintem túlzás 7-8 hós babának tejes,és lisztes dolgot adni. Tejes főziket mi is eszünk,de ő anyatejjel kapja.7 hós.
2009. szept. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
No, nem nap mint nap gondoltam, egyenlőre én is külön készítem, de néha jó lenne magunknak is úgy főzni, hogy egyben meglegyen. Ötleteket gyűjtök.
2009. szept. 10. 18:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!