Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, hogy mást is...

Mit tegyek, hogy mást is elfogadjon a kisbabánk ne csak engem az Anyukáját?

Figyelt kérdés
Nehéz szituációban vagyunk mert csak én vagyok szinte neki itt,férjem reggeltől estig dolgozik így a drágánk este már nem látja az apukáját mert már alszik, reggel meg az az 1 óra semmi,család messze semmi segítség.Már bevásárolni is rettegve megyek el fél órára ha sok dolgot és gyorsan kell venni és nem viszem magammal,Apával marad és akkor sejteni lehet,hogy sírásra jövök vissza,de látom a férjemen is az elkeseredettséget,hogy vele miért nem.Hogy tehetném ezt a helyzetet jobbá?
2009. szept. 10. 12:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj emiatt, idővel fog ez változni...Nagyon sokan vannak ezzel így nem csak te!Azt mondják,hogy az ilyen fajta nagy kötődés 2 éves korig is eltarthat.Tulajdon képpen nem meglepő ez a reakció,főleg ilyen helyzetben amit te leírtál.

2009. szept. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a barátnom hasonlo helyzetben van, ráadásul apukának két munkahelye is van, szoval este is ritkán lehet vele számolni...o nagyon kozvetlen csaj, lehet orokolt belole a kicsi is, mindenesetre kezdettol fogva barátkoznak a szomszédokkal, anyukákkal, és a kislányt így bármikor gond nélkul rájuk tudja bízni 1-2 orára, mert jol ismerik egymást és a kicsi is szeret "csavarogni".
2009. szept. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!