Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 12-hetes babámnak tegnap...

12-hetes babámnak tegnap elött este óta nincs széklet (tápszeres). Tegnap nagyon nyügös volt! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A hömerő se vált be.
2009. szept. 10. 08:12
 1/7 A kérdező kommentje:
Őár napja adom neki az infacolt.lehet attól?eddig mindig volt 1.2 naponta
2009. szept. 10. 08:34
 2/7 A kérdező kommentje:
pár akart lenni
2009. szept. 10. 08:34
 3/7 anonim ***** válasza:

Adjál neki egy fél glicerines kúpot, attól biztos lesz kaki.

Nálunk is ez ment , míg ne mkezdtük el a hozzátáplálást.

2009. szept. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Van úgy nálunk is, hogy 3. napra van csak széklete a picinek ( tápszeres ),de akkor bepótolja :-) A pocija nem fáj, nem kínozza, amióta Infacolt használunk. Úgyhogy szerintem nem attól van, az inkább elindítja, nem megfogja a székletet.
2009. szept. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem se az Infacoltol van... Én a helyedbe ha már ugy érzed hogy a kakilás "hiánya" miatt nyűgös,adnék neki pár korty picit cukros kamilla teát.Az tuti segít!

2009. szept. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
probáltam de nem issza meg! csak a mecsek baby teát!
2009. szept. 10. 13:13
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

De nem tudnál sehogy 1-2 kis kanállal bevarázsolni a szájába!?Mert akkor tényleg csak a glicerines kúp marad.Én inkább a teával próbálkoznék,szerintem az természetesebb mint a kúp.

2009. szept. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!