Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki milyen párásítót használ?

Ki milyen párásítót használ?

Figyelt kérdés
Jobb -e? Zajos -e? Hol érdemes venni? Ja és milyen az ultrahangos? Szóval mindent róla, akinek van légyszi írja le! Nem tudok dönteni! Köszi mindenkinek!
2009. szept. 10. 06:21
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Én nem használok semmit,ultrahangost pedig végképp nem,mert az káros a környezetre.Tökéletesen megfelel a radiátorra tett kerámiatál,vízzel töltve.
2009. szept. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A radiátorra tett vízzel teli edény nem megfelelő, mert az melegpárásítás és ott a bacik sokkal könnyebben tenyésznek, illetve asztmát, kruppot válthat ki az arra hajlamosaknál. Nekünk Hauser típusú hidegpárásítónk van, mivel panelben lakunk, télen, fűtési időben jó szolgálatot tesz, mert nagyon száraz lenne a levegő. Teljes csöndben (éjszaka) nem szoktuk használni, mert van egy alapzaja, de én úgy szoktam, hogy egész délután bekapcsolva hagyom és estére kapcsolom ki. Ez egy teljesen egyszerű párásító, nem mér páratartalmat, sajna már egyszer volt szervízben, férjem azt mondta, elég sok Hauser termék volt a szervízben, ezért szerintem más típust vegyetek, ha vesztek, bár nem biztos, hogy mindegyik rossz. 15,5 hónapos kislány anyukája.
2009. szept. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

boneco

ollyat, amilyen a 2sz gyerekklinikan van, csak digi kijelzovel. ha erdekel, irj privit elobanyasztom a tipust

2009. szept. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat!

A Boneco méregdrága sajnos, az ultrahangos meg mért lenne káros? Ez érdekelne!

2009. szept. 10. 20:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!