Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használ valaki párásítót?...

Használ valaki párásítót? Mire jó, milyen típust érdemes venni?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogyha nagyon száraz a levegő a lakásban akkor hasznos. Mostanában minden reggelre összegyűlik a váladék a babám orrában, gondoltam rá, hogy beszerzek egyet mert azt hallottam a szálló portól is lehet.
2009. okt. 2. 16:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, száraz levegőjü szobában használj a babánál ultrahangos hidegpárásítót.Az optimális páratartalom 55-65 % legyen a szobában. Más lesz a baba konfort érzete is mint egy száraz levegőjű szobában.Én kb. két hete vettem akciósan Vivamax típusut 8 ezerért, egy gyógyászati segédeszköz boltban. Azt hiszem okt.8-ig még akciós. Én nagyon elégedett vagyok vele. 5 literes tartály, nagyon halk működés, állítható párásítás, gondozásmentes.Én elégedett vagyok vele.
2009. okt. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

lakitelepi lakasban lakunk, kb 25% paratartalommal..az idealistol messze van


regen az o szobajaban hasznaltuk, de ott keveset van, inkabb a nagyszobaban van. nyaron jol hutott (-1-2 fok is sokat szamitott, hogy nem 30 fok van, hanem csak 28), és tetszettek neki a felhők :))


aztan ppicit megfazott, es egyertelmien konnyebben lelegzett a parasito kozeleben, nagyon jó volt.


boneco tipusu parasitonk van, 5 literes, olyan, amibe csapvizet is lehet tenni, ilyet hasznalnak a 2sz gyerekklinikan is a csecsemoosztalyon, bar ezt utolag tudtam meg

2009. okt. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!