Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Suttogó megvan valakinek?

Suttogó megvan valakinek?

Figyelt kérdés

Ha megvan valakinek Tracy Hogg: Suttogó bármelyik része, átküldené nekem? Vagy tudtok olyan elérhetőséget, ahol le lehet tölteni?

Nagyon szépen köszönöm!


2009. szept. 10. 06:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Ha végképp nincs meg, szerintem vedd meg. nekem a bibliám volt. a babám lassan fél éves, hat hetes korától alszik éjszaka, most már este 8tól reggel 8ig, és nagyon nyugodt, nagyon jó baba. vaterán itt-ott szoktam látni használtan olcsóbban.
2009. szept. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, én is ezért szeretném megszerezni, jókat hallottam róla!

Azért még várok, hátha megvan valakinek, és lesz olyan kedves, és elküldi nekem!

2009. szept. 11. 08:05
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

Tényleg jó könyv, nekem is megvan. Mondjuk attól függetlenül az én fiam nem alussza át az éjszakákat! :)

Én nem hallottam róla hogy ez elektronikusan is készült és

letölthető lenne bárhonnan is!

Viszont az Álomba ringató praktikák megvan, ha gondolod azt át tudom küldeni! Hasonló mint a suttogó csak kicsit érthetőbb volt számomra.

2009. szept. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Szia!Olvastam a könyvet,én nem ajánlom,csak azoknak,akik pár hónaposan mennek vissza dolgozni.A könyv nekik segít,nem a baba igényeit elégíti ki.Napirendet e nélkül is tudsz kialakítani,úgy hogy figyeled a babádat.Amúgy nem feltétlen előny,ha a baba átalussza az éjszakát megébredés nélkül,ez a bölcsőhalaál kockázatát növeli.Tudom,hogy sokan szeretik ezt a könyvet,sokan csinálták pontosan úgy,ahogy leírja,és mégsem volt hasznos.Kérdezősködj még a könyvről,hogy másoknak mik a tapasztalatai.
2009. szept. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
A második vagyok! Nem értek teljesen egyet a harmadik hozzászólóval! Attól hogy hasznos dolgok vannak egy könyvben, az nem azt jelenti hogy szóról szóra minden pontját követni kell! Eleve mindenki tudja, hogy ez a könyv az amerikai anyáknak íródott (ezért ajánlottam az Álomba ringató praktikákat, mert az a "magyarosított" változat), szóval egyértelmű mindenkinek egy kicsit hozzá kell igazítania a saját babájához, a saját életviteléhez! Soha semmilyen dolog nem általánosítható az össze babára a világon, szerintem ezt a kérdező is tudja!
2009. szept. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%

Nekem is megvan a könyv,és én is csak jókat tudok róla mondani,és nagyon sajnálom,hogy Tracy meghalt,mert rengetegen fordultak Hozzá segítségért kétségbe esett Anyukák,Apukák,Nagyszülők!Nem az Anyuka igényeit elégíti ki,és nem úgy "neveli" a gyereket,mintha idomítaná.Egyébként volt már hasonló kérdés,sajnos sokan elítélik,mert azt hiszik,hogy olyan "katonás" a könyv.A másik,hogy egy gyerekhez nagyon nagy türelem,kitartás kell,és bizony vannak nekem is megakadásaim,és ha vmi nem megy,akkor előveszem a könyvet megkeresem,és ott a válasz.Szóval én maximálisan meg vagyok vele elégedve!Érdemes megvenni tényleg.2600Ft azt hiszem,meg 2800Ft. Nem pénz érte. :)

9 hónapos Baba Anyukája.

2009. szept. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25%
Ti nem láttátok a XXI.század című műsort a suttogóról?Hát hajrá anyukák neveljétek a gyerekeiteket suttogva,majd lehet velük pszichológushoz szaladgálni kamaszkorban.Olvassatok utána mit javasolnak a gyermekpszihológiával foglalkozók és mit nem.Lehet lepontozni,az igazi lepontozást majd a gyerekeitektől kapjátok.Egy gyermekpszichológus.
2009. szept. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%

12:43-as, pont olyan a hangnemed, mint egy sztk-s orvosnak, akinek nem jött be az élet :) sajnálom, esetleg ugorj be valamelyik kollégádhoz, akinek jobb lett a sorsa ;)

egyébként még várnék egy bővebb kifejtést ehelyett a fröcsögés helyett, mert ez így eléggé ócska, amit idehánytál.

2009. szept. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
38%
Mit fejtsek még ki?Negatív a véleményem a nevelési stílusáról ennyi,egyébként a szoci alatti bölcsödék is az ő nevelési stílusát és elméleteit használták.Minél kevesebb érzelmi kötődés alakuljon ki az anyával.A könyv megírását az amerikai kormány rendelte meg,hogy a babák "kezelhetővé"váljanak,így az anyák 3 hónap után vissza tudtak menni dolgozni.Amúgy bocsi,hogy megpróbáltalak elgondolkodtatni!A másik a mániás depresszió kiváltó okai,a mai divatos betegségünk,a csecsemőkori anya-csecsemő viszonyban keresendő.Ezekről a kutatásokról egy felnőtt pszichológus többet tudna írni.Szerintem nem kell könyv egy gyerek neveléséhez,igazából szeretni kell.Az első 8 hónap szükségletkielégítésről szól,addig elkényeztetni nem lehet egy csecsemőt sem.Megfelel?Az sztk-s orvosod,akinek nem jött be az élet,amúgy szerencsére egészséges gyerekek anyukája és nagyija
2009. szept. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
81%

7.30-as vagyok!

Nem értek egyet a kedves pszichológus válaszolóval, mert ha alaposan elolvasta volna a könyvet, rájött volna, hogy nem azért íródott hogy a gyerek és az anya között minél kevesebb érzelmi kötődés alakuljon ki! Mit ír pl. a sírni hagyásról! Ne tegyük mert ha mégis a baba elveszíti a bizalmát az anya felé! Ha mégis megtettük mi a megoldás, akár feküdjünk be mellé a kiságyba, hogy érezze vele vagyunk és számíthat ránk! Hát ez nekem nem úgy hangzik, mintha arra buzdítana hogy tojjam le a gyerekem csak hogy minél előbb vissza mehessek dolgozni! Egyébként meg mint írtam, szerintem vannak benne nagyon hasznos és jó dolgok, de mindenkinek magának kell eldöntenie, hogy mi az amit a saját babájára nézve alkalmaz, hiszen minden gyerek más és más! Ehhez nem kell gyerekpszichológusi diploma!

Bocsi!

2009. szept. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!