Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyógyszerbeadás, Ti hogy...

Gyógyszerbeadás, Ti hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
Van egy 2 éves kisfiam és az orvos antibiotikumot írt fel, képtelenség beadni neki, a száját nem nyitja ki. Most este nagy harcok árán be tudtam adni neki kiskanállal egy fél adagot, de szegénykém vissza öklendezte. A teába belerakva meg borzalmas íze van, nem issza meg. Van valami ötletetek hogyan csináljam?
2009. szept. 9. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Most lehet sokan megfognak lepödni de én kicsi koruktól kezdve mindkét fiamnak fecskendövel adtam be!Több érv is szól mellette!Egy nem tudja kiverni a kezemböl mikor sir hogy nem veszi be!Kettö:Igy tutira be megy a szájába!
2009. szept. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elsö vagyok!


Még esetleg próbáld meg azt hogy nem teába hanem sürübb rostos ivólébe rakod bele!Az azért töményebb izü vagy hogy is mondjam...:)

2009. szept. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ, ez jó ötletnek tűnik. De szerinted nem fog ez is visszajönni és nem nagyon kellemetlen neki, mert nincs valami túl jól és nem akarom nagyon "kínozni".
2009. szept. 9. 22:20
 4/4 anonim ***** válasza:
szia.én is fecskendőt használok,azt ami a nurofen dobozában van,abból tettem el eggyet a gyógyszereknek,de a fiam most kapott antibiotikumot és abban is volt fecskendő,pedig nem kifejezetten gyereknek való.Aktil.
2009. szept. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!