Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kérhetnék egy jól bevált...

Kérhetnék egy jól bevált napirendet két és fél hónapos babára?

Figyelt kérdés
éjjel és nappal is 3-5 óránként eszik, napjában 5-6 alkalommal. Szeretném leszoktatni az éjszakai evésről. Könnyen alkalmazkodik mindenhez, ezért merem bevállalni, hogy rendszert vinnék az életébe.
2008. jún. 7. 09:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
érdemes megvenni a suttogó1 könyvet.. nagyon jó dolgok vannak benne.
2008. jún. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Szia!Véleményem szerint a babádra kellene hagyni,hogy mikor szokik le a éjszakai evésről.ő tudja,hogy mire van szüksége.Nekem két gyermekem van a nagyobbik 4hónapos koráig evett éjszaka a kicsi viszont csak 2hónapig.Talán csak akkor fog menni az egész ha főzeléket is fogol neki adni vacsira és nem fog felkelhi éjszaka az éjség érzésre.Én a másodikkal nagyon szerencsés voltam,hogy nem kelt fel enni csak az első 2hónapban.
2008. jún. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Tényleg a Suttogó könyvet szerezd be! nem bánod meg! Egy 3 kiló felett született babát, meg nem kell mindenáron etetni éjjel.
2008. jún. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Ki írta a Suttogót?

Egyébként a lányom egyáltalán nem alultáplált, havi 1 kg a súlygyarapodása idáig, most 5,2 kg, szóval nem fog neki ártani ha elmaradnak az éjszakai szopik!!!

2008. jún. 7. 17:57
 5/13 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, ha nappalra beiktatnánk plusz 1 evést, úgy talán jobban kibírná az éjjeli böjtöt?! Ja, és még az a gondom, hogy a tejen kívül semmi más nem kell neki, se tea, se víz!!!
2008. jún. 7. 18:04
 6/13 anonim ***** válasza:

TRACY HOGG és Melinda Blau: A suttogó titkai I.

Ez az első rész, ami a csecsemők gondozásáról és neveléséről szól!

2008. jún. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem 3,5 hósan már nem evett éjszaka, persze én ekkor már gyümit és főzit kezdtem neki adni és este 9 órakor evett tejecskét utoljára, utána el is aludt rögtön és hajnali 5-6- kor kelt fel először.Ma is napközben 4 óránként eszik.Szerintem ő érzi, hogy mikor nem kell már az éjszakai evés, a helyedben még várnék fél- egy hónapot ezzel!
2008. jún. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok!A második válaszadó vagyok.Nagyon sajálom,hogy lepontozott valaki.Én csak a tapasztalatomat írtam le és probáltam tanácsot adni úgy gondolom nem sértettem meg senkit a válaszommal.
2008. jún. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A Suttogós választ meg biztos valaki olyan pontozta le, aki annyira "okos" a babatémában, hogy képes lenne jobb könyvet is írni...
2008. jún. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Megy a sértődés meg az élcelődés, de a kérdésemre senki nem válaszolt... :( sehol egy napirend, pedig igazából azt szerettem volna...
2008. jún. 8. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!