Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kicsim (8 hónapos) minden...

A kicsim (8 hónapos) minden alkalmat megragad arra, hogy párnára, takaróra feküdjön, ill. mindenre ami puha és megemeli a fejét. Tapasztaltat ilyet más is?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy még nem feküdhet párnára, nincs is neki, a kiságyban teljesen vízszintesen fekszik, de mikor leteszem aludni és pár perc múlva ránézek, addigra megfordulva fekszik az összegyűrt takarón. De bármin képes elaldni akár egy macin is. Meddig kell szigorúan venni a párna nélküli alvást?
2009. szept. 9. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk a kislány feje alatt 6 hós kora óta van párna.Ne olyan vastagra gondolj mint a miénk, annak a fele, nagyon puha flanel huzattal!Egyszer a tescoba vettem!
2009. szept. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Olyan édesek!

Az én lányom is folyton a mackóján alszik ,nekik így kényelmes!

2009. szept. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy vékony akár textil pelust 4-be összehajtva nyugodtan lehet még egy újszülöttnek is!
2009. szept. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. szept. 10. 06:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!