Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol tudnék venni olcsón baba...

Hol tudnék venni olcsón baba karám névre hallgató fából készült térelválasztót? Max 15000 ftunk lenne rá, de nagyon nagy szükség lenne, mert kandallónk van és kisfiam 8 hós.

Figyelt kérdés

[link]


a teszveszen nagyon drága.mikor lesz pesten börze?a bnv?ott szokott ilyen lenni?


2009. szept. 9. 14:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Sajnos ennek az eredeti ára is nagyon húzós, épp ezért az ilyen helyeken sem lehet fillérekért kapni. Kb egy éve én is mindent felkutattam, hátha találok, de nem sikerült. Remélem, te szerencsésebb/ügyesebb leszel!
2009. szept. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyesmi van, csak nekem apukám csinálta. és kb kijött 8ból.keress egy jo és olcso asztakost. csak akkor nem rudakat fog csinálni hanem kis lecekből.
2009. szept. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi a Brico Storban vettünk vadrácsot. ezt rögzítettük a szekrényhez és mi a tévét rácsoztuk el vele. kicsit át kellet csiszolni,de nagyon praktikus!!!
2009. szept. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Ilyen babakarámot nem fogsz olcsóbban kapni. Én is kb 2 hónapja töröm a fejem, hogy mit tegyünk a kandalló köré. Arra jutottunk, hogy veszünk egy használt kiságyat, amiből após eszkábál nekünk kerítést.

2009. szept. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Így van ahogy az utolsó válaszoló írta. Vegyél egy akármilyen rossz kiságyat már 1ft-ért is láttam és csináljatok belőle magatoknak. Mi is ezt fogjuk csinálni a konyhánál.
2009. nov. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezeket találtam. Igaz, sajnos nem 15 ezer, hanem 18 ezer-ért. Esetleg vehettek egyszerű fa járókát, aminek kiszedhetitek az alját.

[link]

[link]

[link]

2009. nov. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én az ebay-en vettem, szállítással együtt 13 000 volt.
2009. nov. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
kedves utolsó.segítenél,hogy mi is az,amit írtál? internetes áruház?
2009. nov. 27. 16:11
 9/9 A kérdező kommentje:

megtaláltam,de nem tudok angolul

segítenél,elküldenéd rla a linket?

2009. nov. 27. 16:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!