Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik olyan, hogy egy 1...

Létezik olyan, hogy egy 1 éves baba utálja az ágyát? Többi lent.

Figyelt kérdés
Már ez alatt azt értem,hogy éjjel vagy 4-5-ször kel, forgolódik, és ha el is alszik magától, akkor úgy, hogy felül, és előre dőlve ráfekszik a vastag takarójára. Ebben a korban milyen szivacs, vagy matrac a jó, mert nekünk még az a pár cm-es szivacs van alatta, amit még születése előtt vettünk a bababoltban. Lehet, hogy a súlya miatt már kemény neki? Ha igen,milyet vegyünk?
2013. febr. 22. 10:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem inkább az a tippem, hogy melege van, és azért "bújik elő levegőzni"
2013. febr. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia,

azt a pár cm-es szivacsot nekünk az elején sem javasolták, pedig nekünk is az volt. 8 hónapos volt, amikor lecseréltük kókuszmatracra, mert egyszerűen muszáj volt a súja miatt. Egyébként a mi babánk akkor utálta az ágyát, amikor napközbe be volt téve, holott ő inkább játszott volna a kiságyon kívül. Meg az volt a lényeg, hogy ne várjuk meg, míg sír a kiságyba, hogy ő ki akar jönni, hanem amikor látjuk, hogy unatkozik, akkor vegyük ki.

2013. febr. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát nem hiszem, hogy melege van,mert a szobájába sokszor nincs 20 fok. Nem vagyunk egy fűtős család, inkább felöltöztetem,mint nagyon meleget csináljunk.

2-szer alszik napközben, mikor beteszem az ágyba, dörzsöli a szemét, látszik rajta, hogy álmos. Nem hiszem, hogy játszani akarna. Éjjel meg csak inkább aludjon! :))) Kókuszmatrac? Hallottam már róla, mennyibe kerülhet? Köszönöm a válaszokat!

2013. febr. 22. 10:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Esetleg az nem lehet, hogy maga az ágy van rossz helyen? (vízér, egyéb zavaró dolog fut ott keresztül). Ha át tudod tenni máshova, próbáld ki egy éjszakára, ennyit szerintem megér.
2013. febr. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát, lehet, hogy rossz helyen van. Mikre kell ilyenkor figyelni? vízér? mármint vízvezeték? nincs. De amúgy a garázs van a túlsó felén, és ott pont a fal másik oldalán van egy mélyhűtő-szekrény, ami elég hangos (régi). Tehát a hűtő és az ágy egymás mellett van, közötte a fal. A fal hideg is, mert a garázs nem fűtött. Így a szobájában 3 fokkal mindig hidegebb van, mint a lakásban. Tényleg, az mennyi lenne az optimális éjszakára? Mert nála sokszor nincs 20 fok.
2013. febr. 22. 12:15
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.


A vízér az nem vízvezeték, hanem a földben futó (ház alatt) ér, amik behálózzák a Földet, pl. ilyenekből nyerik a kutak vizét.


Radiesztézia néven találsz róla sok dolgot, ha rákeresel.


Nekem a nagyobb lányom pl. az ágynak csak az egyik felében feküdt keresztben, pedig már csak összegömbölyödve fért el úgy, ingával megnéztem, és kiderült, hogy van ott valami negativ hatás. Elforditottam neki a másik irányba, amerre feküdni szokott, azóta jól alszik, kinyújtózva az ágy hosszában.


Lehet, hogy hűtő is felébreszti, bár szerintem az megszokják, ha rendszeres zajforrás van, nekem a konvektor kapcsol be sokszor éjjel, mégsem ébrednek fel.


Kb. 21 fok van a szobájukba, és pl. a kisebb 2,5 éves lányom is állandóan kitakarózik, de a nagyobb is igy volt még ilyen idős korában, egyszerűen nem tanulta még meg, hogy magára húzza a takarók ha megfordul ámában. Ez még javulhat. De ha 20 fok, vagy kevesebb van, azt nem hinném,hogy melege van.

2013. febr. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!