Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen testhelyzetben szoptats...

Milyen testhelyzetben szoptatsz és mennyi idős a babád?

Figyelt kérdés
Az én fiam 8,5 hós és csakis fekve tudok szoptatni. :)
2009. szept. 9. 09:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
60%
3hónapos a babóm és csak is fekve.
2009. szept. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
60%

2 babámat szoptattam egyiket 11 hónapig a másikat 14 hónapig csakis fekve!!! Szétszakadt a hátam ülve.

Anyósom is mindig úgy megcsinálta az ágyát, hogy le tudjunk feküdni.(vendégségbe)

2009. szept. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Nekem is nagy a cicim, és a fiam sem kicsi már (9kilo+73cm) 1x kénytelen voltak a kocsiba, de azt a macerát, a gyerek csak üvöltött, mert nem tudtam neki rendesen a szájába tenni a cicimet.

így lefekszünk én mellé (oldalt kicsit) és már hajol is a ciciért, nyissa nagyra a száját. :)) 24 óra alatt még 5x-6x szopik!!

2009. szept. 9. 11:41
 14/17 anonim ***** válasza:
60%

1 éves és első perctől ülve, kivéve mikor teszem le aludni, mert hanem nem alszik bele.

De néha állva, vagy ő álldogál, mikor milyen kedve van.

2009. szept. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
8 hónapos a kisfiam és én is fekve szoptatok.
2009. szept. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
3,5 hónapos a lányom, ülve szoktam szoptatni. Teszek a feje alá egy kispárnát és akkor kényelmesebb neki.
2009. szept. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Egy éves lesz a babám,eddig én is mindig fekve szoptattam /éjjel-nappal/,de pár napja ulve,mert nagyon sokat ficánkolt fekve-volt,hogy szopizás kozben hasra fordult és vissza,nekem már kellemetlen volt,ezért kellett változtatnunk.Azelott én is nagyon szerettem fekve szoptatni.
2009. szept. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!