Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kell megfordulni a a...

Mikor kell megfordulni a a babàknak, hasra és hàtra?

Figyelt kérdés
Az enyém 1 hét mulva 6 hos lesz,de csak hasra tud,hàtàra nem.Nagy baj ez?
2009. szept. 9. 09:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nincs olyan, hogy KELL!!!

Minden baba más. Szerintem egyáltalán nem vagy lemaradva, lehet kicsit lustibb a babád. Ne aggódj, nemsokára vissza fog fordulni.

Kislányom is 6 hónapos volt, (két hete) amikor egyszer csak visszafordult, azóta már bejárta a lakás zeg-zugát így! :)

2009. szept. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is nagyon változó. Nekem anyukám is nagyot nézett mikor a 7 hetes gyerekem neki állt forogni a kiságyban. Hátról oldalra és és hasra is tud már forogni, de hasról hátra még nem. Mondjuk nem várok csodát tőle, hisz még csak 7 hetes.

2009. szept. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szia az én babám 4 honapos és 3 hetes , még sosem fordult meg semerre , azt mondta a védőnő hogy van olyan baba akinek 7- 8 honap is kellhett erőt gyüjteni rá. ne aggodj nem vagy lemaradva. előzőnek üzenem ne offolj
2009. szept. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!