Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen pelenkára cseréljem?

Milyen pelenkára cseréljem?

Figyelt kérdés
3 hónapos kisfiam most kezdte átaludni az éjszakákat. Van, hogy este 9-től reggel 7-ig alszik. Viszont reggelre mindig átázik a pelusa, kifolyik a pisi. :( Libero-t használunk, most a 3-as méretet. Van olyan pelenka ami jobban bent tartja, vastagabb?
2009. szept. 9. 07:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia! Mi a Pamperst használjuk és sosem volt baleset még éjszaka sem.
2009. szept. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én estére a Dm Babylove saját márkás pelusát vagy a Rossmann Babydream saját márkás pelusát használom. Nekünk csak az bírja ki reggelig. Mind a kettő egy kicsit vastagabb. Most 1 éves a fiam és már régóta csak ez a kettő vállt be estére.
2009. szept. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekünk sem a tesco lilával sem a pampers-szel nem volt még gondunk (5 hónapos kisfiú).
2009. szept. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Huggies és a DM-es Baby Love is jó, vmint a Tescos is. Legalábbis ami az éjszakát illeti. A nappalokkal már más a helyzet.Ott nem biztos, hogy beválnak. A Huggiesban én egyedül azt nem szeretem, ha éjjelre azt adtam, a sok pisitől nagyon erős volt a szaga. Így éjjelre azt nem adom.
2009. szept. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem a Libero vált be éjjelre, reggelre totál tele lesz (ma reggel lemértem, 31 deka volt) és nem folyik ki, nincs pisi szaga.
2009. szept. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! Én Libero párti voltam, mert az hátul is be van húzva, meg van egy kis szegélye, ami felfogja a kakit....már amikor :)Eddig elégedett voltam vele, a méretezése is megfelelt. Múltkor vettem Pampers-t 9 kg-ig, de a 7 kg-os fiamra kicsi :(
2009. szept. 9. 08:26
 7/12 A kérdező kommentje:
Pampers-ből melyiket ajánlanátok? most 7,5 kg a baba, de mondom a 4-9 kg ig csomag nem jó :( Ez a sleep&play
2009. szept. 9. 08:28
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk nagyon bevált a sleep&play. Mi a köv . csomagot vesszük. 7-18ig. Jól felhúzom a kis popsijára:) Pont ma volt az első nap, amikor rendesen átaludta az éjszakát, kitűnően vizsgázott a pelenka!:)

2009. szept. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nem akarlak összezavarni, de mi Pampersről váltottunk Libero-ra éjjelre, mert a Pampersből folyt ki a pisi... A Libero-nak hátul a dereka gumírozott.
2009. szept. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Igen, én is azért szeretem jobban a Libero-t, mert gumis a dereka....

Már annyira félek kísérletezni, sok pénzem ráment már :( Most is itt áll, egy szinte bontatlan Pampers csomag és nem tudom használni, nyakamon marad. Nem kell valakinek? csak 2 db hiányzik belőle.

2009. szept. 9. 09:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!