Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más (5 hónapos) baba is fázik...

Más (5 hónapos) baba is fázik most a 22-25 fokokban?

Figyelt kérdés
Az ugye normális, hogy az eddig lakásban 27-29 fok után fázik a babám a 22-25 fokokban, és hosszúujjú body + nadrág + zokni van rajta most a lakásban, kint meg pláne felöltöztetem vastagabb nadrágba, kapucnis kardigánba...
2009. szept. 9. 07:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze. Én a hosszú ujjú bodyhoz ujjatlan rugit adok, hogy a testén két réteg legyen. Éjszakára hosszú ujjú.
2009. szept. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem még most is csak rövidujjú van bennt rajta és naci meg zokni, kinnt is rövidujjút adom még rá, de van nálunk mindíg egy kévony cipzáros pulcsi ha hüvösebb lenne, de nekem nem fázik, meg egyébként se szereti ha melege van.
2009. szept. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bent vagy rövidujjú body, fölé hosszúujjú, vagy fordítva. Kora reggel, mert korán kelünk, néha még egy réteget adok rá. Nagyon hideg a lakásunk ilyenkor.Később azt levetem róla. Napközben, meg ha kimegyünk, szintén van nálunk vmi, ha szükség volna rá. Jobb rétegesen öltözgödni, mert ha hirtelen felmelegszik, vagy lehül, könnyen tudunk segíteni rajtuk.
2009. szept. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én hosszúujjú body-t, kisnacit meg zoknit adok rá, nem fázik. Ha sétálni megyünk, akkor rövidujjú body, rá egy rugi, ha fúj a szél, akkor sapka ( meg persze takaró :-)
2009. szept. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!