Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel tudnám hangulatosabbá...

Mivel tudnám hangulatosabbá tenni a fiu babaszobát?

Figyelt kérdés
Házilag is elkészithető dologra gondolok.
2008. jún. 6. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:
akiknél dolgoztam család nagyon szép szobe volt. a gyerek neve volt kiírva textil betükböl a falra és minden egyes betüt egy lufi szállított az egekbe (lufi is textil volt) és a plafont elválasztó szegély felhös volt. a lufik színesek voltak. de nagyon jól mutatott. textilböl sokmindent meg lehet varrni és jól mutat a falon, nem néz ki olcsó matricának. vagy ha tudsz rajzolni festeni akkor bár mit. a lámpa búrát egy léggömbnek megcsinálni, kell hozzá az a papír lámpabúra amit befesthetsz alá meg egy kiskosarat akasztasz és késsz a léggömb.
2008. jún. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi egy kukacot készítettünk papírból a nevével, minden kukacrész egy betű. Ezen túl állatok is vannak szintén vékonyabb kartonból, ezek egy gyékényre vannak ragasztva a kiságy mellé-fölé. A lámpára matricafestékkel kitölthető műanyag járműveket vettünk (kb. egy ezres a kreatívboltokban), ez színes, libeg, és a héthetes fiam imádja. Ha gondolod, írj e-mailt, s küldök fényképeket róla vagy akár sablonokat is.
2008. jún. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is falvédőt varrtam,amit vagy a kiságyba teszek fejvédőnek vagy majd a falra. Mesekönyvből néztem a figurákat és filmkocka szarűen varrtam fel sorba,így egy történetet mesél el, mintha képregény lenne. Erről később mesélni is lehet majd a kicsinek. A mintákat filc anyagból vágtam ki, a fehér pamut alapot pedig textilfestékkel festettem meg. Fákat nehéz filcből, így azokat is textilfestékkel festettem háttérnek. Nagyon szereti.Van négy évszak, éjjel nappal kombinációnk is.
2008. jún. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!