Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mire utalhat ha elfordul a...

Mire utalhat ha elfordul a cicitől?

Figyelt kérdés
Babám 6 hónapos. Újabban úgy szopik hogy 2-3 szívás után elfordul, majd folytatja. A bébikaját nem nagyon akarja enni pedig nem üvegest adok már neki hanem én csinálom. 2-3 falat után már jelzi hogy nem kell. A védőnő azt mondta hogy szerinte lelki okai vannak. Lehet hogy igaza van? De mi?
2009. szept. 8. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Enyém is csinálja.

Kicsit taknyos és van amikor el van dugulva az orra.

Ezen kívül ezer más dolog érdekli, szv 2-3 -at, körülnéz, folytatja, vigyorog, csapkod, folytatja...

2009. szept. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát a védőnő mond marhaságokat, arról nem is beszélve hogy elveszi a kedvedet is az egésztől és magadat kezded hibáztatni.

Előfordul, hogy nem kér, ha éhes lesz úgyis enni fog. Pár nap múlva feladja a sztrájkot. Neked pedig kitartóan kell próbálkozni 3 óránként, szerintem előszőr is inkább cicivel. Aztán amikor ott helyreállt a rend akkor kezd el előlről a hozzátáplálást, előszőr mindennap csak a déli órákban. Ha pár kanállal kér nem baj, az anyatej maradjon meg 3 óránként. Neki még bőven elég lenne, csak már kell kóstolnia az új izeket is. De előszőr mindenképp az anyatejre állj rá. és ha feladta a sztrájkot és megint eszik rendesen akkor próbálkozz újra a rendes kajákkal.

2009. szept. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen körülmények között szoptatsz? Van-e zaj? Fények? Hangok? Tv? MÁsik ember?
2009. szept. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Le szoktam kapcsolni a tv-t, a férjem meg csak este van itthon.
2009. szept. 9. 07:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!