Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kaptunk egy Fisher Price...

Kaptunk egy Fisher Price márkájú játszószőnyeget, nekünk már nem kell, eladnám. De mennyiért?

Figyelt kérdés
hibátlan állapotú, zenél több dallamot van rajta egy játék tehénke ami magától mozog is, mivel tudom, hogy a FP elég minőségi termék mit lehet kérni érte? sehol nem találok ilyen szőnyeget, hogy megnézhessem mennyiért árulkák....
2013. febr. 20. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:
nézz szét a vaterán
2013. febr. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

mindenhol megnéztem de nem találok ilyent....

farmos, állatos szép színes

2013. febr. 20. 16:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg újonnan mennyibe kelül és írja annál valamivel kevesebbet!
2013. febr. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

hát ez az hogy még újonnan sem találom, ezért kértem egy kis segítséget hátha van valakinek aki tudja milyen árba vannak, még a típusát sem tudom :(

szerintem M.Országon nem kapható

2013. febr. 20. 16:39
 5/8 A kérdező kommentje:

[link]


ilyen a szőnyeg, de magyar oldalon nem találok... mennyit kérhetek érte?

2013. febr. 20. 16:53
 6/8 anonim ***** válasza:
képet tudsz feltenni?
2013. febr. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja bocsi már látom föltetted! Én találtam az apródon ilyet csak az halas de kb ugyanez! Az 5500 van kirakva!
2013. febr. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Árulni akármennyiért árulhatod.A kérdés az h mennyiért veszik meg. A tapasztalatom az, hogy Fisher Price vagy nem, játszó szőnyegekért 5-6 e többet nem adnak.
2013. febr. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!