Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hetes kislányom már 4 napja...

8 hetes kislányom már 4 napja nem kakilt (anyatejes). Baj lehet?

Figyelt kérdés
2009. szept. 8. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem baj,mivel anyatejes...de én a helyedben adnék neki kammilla teát 1 étkezés helyet.(tapasztalat)
2009. szept. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Teljessen normális, de ha kínlódik, akkor kicsit hozzásegíthetsz neki tornával, maszírozással, meleg pakolással a hasra. Általában akkor kínlódnak már, amikor lassan lesz széklet. Előtte már jó büdiket pukiznak is. Nálunk a rekord 7 nap volt, utánna beállt a heti 2 kakilásra. 1 kisebb és 1 hatalmas csomagot kaptunk "ajándékba". Most 4 hónapos, 2 hete újra naponta kakil 2x, mert jönnek lassan a fogai. A hőmérőt is kipróbáltuk 1x, nem vált be, nem is próbáltuk utánna. Úgyis csak akkor segít, ha már magától is kijönne.
2009. szept. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 tyukanyolight ***** válasza:

Szia!

Mi is 4 hósak vagyunk, de eddig mindig volt rotyi minden nap legalább kétszer. Ha nehezebben ment, nekünk is segített a torna és a masszírozás, de a hőmérős rásegítés is bejött. Viszont én is azt olvastam, hogy az egy hetes csúszás is még elfogadható.

2009. szept. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az én babám is 4 hónapos, eddig naponta kakilt most legutóbb viszont 8 nap után. Most is már egy hete nem volt széklete, ma már eléggé erőlködött de semmi nem jött...:-( Már kezdek aggódni...Próbáltam a hőmérőt de semmi...Már édeskömény teát is adtam neki, de eddig az se jött be. (meg utálja is). Ti megízesítitek a teát valamivel?
2009. szept. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajna nekünk az anyatejen kívül semmit nem iszik meg, így teát sem tudok neki adni. Ma meghőmérőztem, és nyakig kakilta magát, szóval egyelőre megoldódott, de azért köszönöm a válaszokat.
2009. szept. 9. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!