Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet nem jó a tápszer?

Lehet nem jó a tápszer?

Figyelt kérdés
Babámnak 2-3naponta "beáll" a pocija,nem tud kakilni és hiába lázmérőzőm és adok teát csak szenvedünk mindketten.Lehet cserélni kéne?Tápszeresek hogy vagytok ezzel?Köszi.3hós baba anyukája
2009. szept. 8. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Valahogy alakul a kis pocijuk még ilyenkor, ha 2-3 naponta van kakija még nem akkora probléma.Állítólag. De én is "parás" anyu vagyok, izgulok, hogy legalább 2naponta legyen kakija. Ami nekem bevált, hogy evés előtt pici forralt és lehűtött vizet vele itatni, ez egy kicsit megmozgatja a dolgokat odabent!

2009. szept. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld meg, hogy lecseréled. Mi a Milupa milumil HA Start-ot ettük, előtte a BEBA iszonyatosan megfogta a pociját.

A lázmérő helyett pedig a patikában lehet kapni glicerines kúpot. Attól biztosan lesz kakija.

2009. szept. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is tápszeresek vagyunk a kezdetektől. Minden másnap van csak kaki, ami nem baj. De ha szenved a pici, minden etetés előtt 1 csepp Infacolt ajánlok. Nekünk bevált, próbáld ki!
2009. szept. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Válthatsz tápszert, ha úgy gondolod, nem jó. Minden babának más a megfelelő, mi most járunk a 4. fajtánál. Beba ha starttal kezdtünk, nem volt jó neki, kaptunk Nutrilon 1-est, de a doki néni pöttyöket látott a kisfiam kukijánál (meg a nutrilonra rá volt írva, hogy megszüntetik) ezért felírta a Milupa Milumil ha startot, amitől rengeteget bukott és hányt a babám. Kiderült, hogy a pöttyök a Pampers Aloés pelustól voltak. Most még esszük, ami megmaradt a Nutrilonból, de a doki néni már felírt a a Mildibét, kíváncsi vagyok ezzel mi lesz.

Kaki nálunk is két naponta van, ha már napi egy, akkor ujjongok. Nekünk a sok torna szokott segíteni. Minden ébredés után elmókázunk vele, aztán eszünk és hamizás közben általában már kakilunk is.

Lázmérő helyett van mindenféle csoda dolog, kúp, kamilla tea, szélcső... próbálgasd mi válik be nektek!

Boldog babázást!

2009. szept. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!