Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Joghurtot adok a nyolc hónapos...

Joghurtot adok a nyolc hónapos lányomnak, lehet?

Figyelt kérdés
Jogobella gyümijoghurtot, amiben legkevesebb a szintetikus összetevő. Imádja. VAjon adható már egyátalán?
2009. szept. 8. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, de vigyázz, az én babámnak minden nap adtam és kicsit ment a hasikája, de nem csikarósan, csak nagyon folyékony volt, csökkentettem, heti 3x-ra így normális a széklete.
2009. szept. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
8 hós kortól adhatod a jokhurtokat,vannak baba joghurtok,amik nincsenek telenyomvan minden sz@rral!6 hós kislányomnak is ezt adom mert ezt már lehet adn nekik.dm-be rossmanba megtalálod 8 hóstól is van.
2009. szept. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Adhatod, de én nem vagyok biztos benne, hogy a babajoghurt nincs telenyomva minden sz@rral, hiszen akkor hogy áll el hűtés nélkül, míg a rendes joghurtot hűtőben kell tartani?
2009. szept. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyugodtan lehet adni 8 hósan a joghurtot, túrót, sajtot a babáknak. Én danone activiát adtam a kisfiamnak először (8 hós volt), de evett már krémtúrót is, illetve trappista sajtot.

Ha nem látod rajta, hogy bármi baja lenne tőle, akkor ne parázz.

Gondolom majd jönnek néhányan, akik szerint minden tejterméket csak 1 éves kor után lehet bevezetni, de nekik üzenem, hogy nézzék meg a gyermek eü kiskönyvében szereplő táblázatot!

2009. szept. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. A babajoghurt miből van? Mert a jogobella 3,5 % os tejből, őszibarackból , ősziléből, cukor , aroma.

Lebeszélni a tejtermékek adásáról pedig nem lehet, mert én a nagyanyók hagyományait követve szoktatom gyermekemet a kajákhoz. Evett a lányom már fagyit is meg túróspitét :D

2009. szept. 9. 11:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!