Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel köthetném le a kisfiamat?

Mivel köthetném le a kisfiamat?

Figyelt kérdés
4hónapos és semmivel sem lehet lekötni 5 percnél továnbb. Van játszószönyeg, babatornáztató, rengeteg csörgö, de csak kézben akar lenni, és azt is csak úgy ha sétálok vele. semmit sem tudok csinálni. Ha leteszem ordít!
2009. szept. 8. 07:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Cellux?Kötél?Valamilyen zsineg? :DDD

Bocs tényleg de ez annyira 2 értelmű volt!

Ez volt az unokahúgomnál is!Bár nem akartuk,hogy tv-t nézzen,de egyedül a Némó nyomában című mese érdekelte!Nézte valameddig,nagyon imádta!Próbálj valami mesét!Sok sikert és bocs még1x!

2009. szept. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Semmi baj:). Köszi a választ!
2009. szept. 8. 08:49
 3/6 anonim ***** válasza:

szia,


bár állítólag vannak babák, akik már 4 hónaposan is gyönyörűen elvannak magukban, szerintem nem ez az "átlag"...:)

Nálunk is ez volt, állandóan foglalkozni kellett vele. Azzal tudlak vigasztalni, hogy ahogy nő, úgy lesz könnyebb, egyre hosszasabban ellesz magában (jó esetben). Először 10 perc, aztán 20, majd fél óra.... nekem most 8.5, amióta mászik azóta nagyságrendekkel jobban elvan magában. Persze figyelni kell rá, mert önveszélyes, de hát ég és föld a különbség még akár az 1 hónappal ezelőtti állapothoz képest is. Kitartást! :)

2009. szept. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! 2hónaposan olyan szépen elvolt magában, játszott aztán elaludt. most az alváshoz is én kellek, el kell ringatni. ja és a nappali alvás is katasztrófa 2-3x 20perc!
2009. szept. 8. 09:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nem vagy egyedül mi is itt tartunk.Már nem alszik annyit, ezért ki kell tölteni az idejét. Nekem sem marad el sokáog, ezért egy darabig a hordozóban ücsörög, vagy a pihentető székébe, ekkor általában tévé nézés van.Ha ezt megunta jön a játszó szönyeg, stb. A vége az hogy kézben akar lenni, de szerintem 2 dolog miatt 1,foglalkozzunk vele, valamint 2, egyre kiváncsibb s ölben jobban tud skubizni.Nekem például azt szereti, ha a kenguruban ücsörög arccal a külvilág felé, s mindent láthat. Ezért imád csavarogni. Nem sokára jobb lesz, s ha majd ülni fog az lesz az igazi.Addig is kitartás!
2009. szept. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Nálunk szóba sem jöhet a hordozó, vagy pihenöszék, mert abban is utál lenni.
2009. szept. 8. 14:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!