Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hós fiú babád mennyi kg+cm,...

8 hós fiú babád mennyi kg+cm, miket tud már?

Figyelt kérdés

Az én fiam 8790 gramm és 73 cm. Alul van kettő foga, de felül is nagyin fehéredik már neki, szerintem hamarosan ott is kibújnak neki.

Még csak kúszik, mászni és ülni nem tud. Szopizik még sokszor... :))

De mellette mát eszik mást is, most fogunk majd ismerkedni a tejtermékekkel és a virslivel, felvágottal, tegnap "kaptunk rá engedélyt" a védőnőtől.

Igazi is örökmozgó.


2009. szept. 8. 07:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Üdv! Az én fiam 7,5 hós, 9860g, 75cm, kúszik már, de nem mászik vagy ül még, foga nincs, 3x szopizik még, mellette gyümölcs, főzelék, hús.
2009. szept. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az én fiam 8880g és 79 cm. Alul 3 foga van, de a doki szerint most egyszerre 4 jön neki felül is mert annyira duzzadt az ínye. Kúszik, mászik, ül, és kapaszkodva feláll. (De sokszor eleseik és akkor koppan a kis feje).

Már nem szopizik, nekem 5 hónapos koráig sikerült, reggel és este tápszer, e mellett mennek a főzelékek, gyümölcsök és tejpép uzsira. Tejtermékekből túrót 3 napja eszik.A virslit meg a felvágottat én is megkérdezem a védőnőmtől, nekem még nem mondták hogy szabad. De ezek szerint akkor miért ne lehetne nekünk is??!!.:)))

Ő is 1 perce nem ül meg a seggén mindig másznia kell valamerre. :))

2009. szept. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szia.8200 gr.72 cm,5 hós koráig szopizott.6 hós kora óta hozzátáplálom.tejterméket még nem eszik,mert az első fiam tejérzékeny volt,igy óvatos vagyok vele.A glutén tartalmú ételeket apránként már adogatom neki.1 foga van,de jön vagy 100:-))7 hónaposan felált azóta már lépeget ott ahol megtámaszkodik.Ölni csak akkor ül amikor az állásből lecsüccsen,ezt most tanulta meg.de jobban szeret mászni,mert igy gyorsabban halad azok felé a dolgok felé amiket nem szabad.aktív baba,de sokáig eljátszik egyhelybe azzal ami érdekli őt.
2009. szept. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mindenki babájához gratulálok, nagyon ügyesek ezek a kislegények!!

Nekünk azt mondta a védőnő, hogy már szinte mindent ehet a fiam, persze bolti tejet nem és a többi kaját is mértékkel, és nem nagyon fűszerezve! de ha pl csirke pöri és nokedki az ebéd azt is kaphat, pár db noki és a pipi husit jól összepépezve neki. a virsliből és a felvágottból valami jobb minőségűt vegyünk.

Ehet már pl túró rudit, krémtúrót, sajtot, mackó sajtot, olyan "nyomós" kemping sajtot is, vajas kifli+kenyér katonákat is, joghurtot, szóval majdnem mindent! :))

2009. szept. 8. 08:15
 5/6 anonim ***** válasza:
9600gr, 76cm kisfiú, 8,5 hónapos. két foga van alul, felül, kúszik, mászik, feláll, kapaszkodva lépeget. Mindent eszik, amit szabad, de a darabos még nem tetszik neki. reggel és este szopik, plusz éjjel keveseket cicizik. :) Italt nem fogad el, a szomját is pár korty szopival oltja
2009. szept. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mármint csak 2 foga van és magától felül. :)
2009. szept. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!