Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit eszik 3 hetes babátok?

Mennyit eszik 3 hetes babátok?

Figyelt kérdés
Az én Kisfiam eddig 75-80 ml-t evett és nagyon jól bírta ezzel a mennyiséggel.De tegnap óta evés után még majd megeszi az öklét...attól tartok,ha már többet adok Neki,akkor nagyon megterhelem a kis gyomrát-kicsit hasfájós is,elég mohón eszik-
2009. szept. 7. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Az én fiam is hasfájós és mohón is eszik. Sok levegőt nyel és keveset pukizik. Szenvedünk is vele eleget. Én már legalább 4 féle tápszert kipróbáltam, de egyik sem hozott javulást. Ma először fogok adni neki Novalac AC-t. Ez hasfájós babáknak van. (majd meglátjuk)

3 hetesen az enyém is ennyit evett. Amikor rágcsálta az öklét, a védőnő tanácsára még adtam neki enni. Semmi baja sem lett.

2009. szept. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi 4 hetesek vagyunk és mi 125-140ml-t eszünk napi 8x.Az én babám is kicsit hasfájós és mohón eszik,és ha éhes az öklét "falja".A mi gyerekorvosunk szerint szépen fejlődik és úgy is csak annyit eszik amennyi jólesik neki.(Én is azt hittem,hogy majd fáj a pocakja ettől a mennyiségtől,de nem.)

2009. szept. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!