Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, hogy kanállal...

Mit csináljak, hogy kanállal ismét tudjam etetni, megegye a főzeléket? Ha a kezébe adom a kenyeret, sajtot, barackot, rántotthúst, stb. jóizűen megeszi.13 hónapos a kislányom

Figyelt kérdés
az a helyzet, hogy kislányom mostanában semmi főzeléket nem hajlandó megenni.. már teljesen ki vagyok idegileg ettől, hogy minden nap főzők neki finomabbnál finomabb kajákat, és egyszerűen eltolja magától, mégcsak meg sem kóstolja.. amit kanállal akarok a szájába rakni, azonnal elutasitja.. gondolom a fogzás miatt, mert most jönnek ki neki a szemfogai felül.. De az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy most jöttünk vissza (másfél hónapot otthon töltöttünk a nagyszülőknél, és ők aztán teljesen elkényeztették.. a hátam mögött cukrokat, kekszeket, fagyit adtak neki. Akkor ehetett, és azt, amit akart.. szóval most nagy bajban vagyok..
2009. szept. 7. 11:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!