Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hálózsákot lehet használni,...

Hálózsákot lehet használni, akkor is, ha már forog?

Figyelt kérdés
Kaptunk egy nagyon jót télre, csak attól tartok, ha forog, magára tekeri és fölsír.
2009. szept. 7. 08:41
 1/4 anonim ***** válasza:
A mi kisfiunk igy nem forog :) És jobban alszik pont emiatt, eddig nem panaszkodott miatta. 5 hónapos, amúgy forog mindenfelé, zsák nélkül hason alszik magától.
2009. szept. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Remélem, így lesz, köszi.
2009. szept. 7. 09:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Én csak hálózsákban tudom altatni a fél éves lányomat, mert mindent lerúg magáról... Így is forog, gyakran találom reggel az ágy másik végében fordítva, de semmi gond nincs. Igaz, neki pont passzentos zsákjai vannak.
2009. szept. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan használhatod majd. Az én kisfiam 9 hónapos, forog, mászik, feláll. Mindezt gyakorolja is a kiságyban, hálózsákban is. Simán tudnak benne mozogni a babák minden baleset nélkül. Nagyon ügyesek ám :-)
2009. szept. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!