Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet kezelni egy újszülö...

Hogy lehet kezelni egy újszülött köldökét? Mit kell vele tenni? Mikor gyógyul be?

Figyelt kérdés
2013. febr. 13. 21:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
70%-os alkohollal és hintőporral. Nagyon szépen gyógyult be.
2013. febr. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem csak alkohollal kellett.Azt mondták hintőport ne használjak.Veszel alkoholt a gyógyszertárban-megmondod mire kell tudni fogják milyet adjanak.És még veszel 1x10cm-es gézlapokat.

Bealkoholozol egy géz darabot és ahol a köldökével találkozik a köldökcsonk ott óvatosan áttörlöd.Utána egy gézlapot hosszúkásra hajtasz,a közepét bealkoholozod,és a csipesz alá téve körbe tekered és visszahajtod,hogy ne tudjon elmozdulni ha mocorog a kicsi.Nekem ezt minden pelenkázásnál kellett csinálnom.Nekünk pont 1 hetes korára esett le,addig víz sem érheti.Remélem tudtam segíteni.:)

2013. febr. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a választ! A kérdést kíváncsiságból tettem fel, még nincs szükségem rá, de majd ha odakerül a sor, már fogom nagyjából tudni. Köszönöm szépen mindenkinek!

Még egy kérdésem lenne, ez nem fáj a babának? Hogy viseli, amikor "kezelitek"?

2013. febr. 15. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!