Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem érzitek úgy, hogy a...

Nem érzitek úgy, hogy a férjetekkel nem alkottok tökéletes családot?

Figyelt kérdés
Még ha csak nem is tökéletest, legalább harmonikusat? Mert én így érzek. Elterveztük, hogy két babánk lesz. Teljesen normális volt addig, odafigyelő, törődő, de amióta a második babánkat várjuk, azóta megváltozott. Mintha neki a két gyerek lett volna a célja meg egy feleség és ennyi. Próbáltuk a dolgokat megbeszélni, de olyan ember, akivel igazából már nem is szívesen beszélek és nem is nagyon lehet (lehetséges, hogy előttem is ilyen volt). Kétszínű velem, másokat provokál (anyja, apja), ha meg meg meg akarom védeni akkor egyből kibékül azzal, akivel konfliktusa volt és én leszek a rossz mindkettő szemébe hirtelen. Ha nekem konfliktusom van valakivel, ő sosem véd meg, még engem tol le. Egy konkrét példa: El akarta kérni az anyja autóját. Az azt mondta nem adja oda neki, mert félti tőle, új autó, majd ő elviszi. A férjem elkezdte szidni az anyját, hogy oldjam a feszültséget, ezt mondtam az anyjának: Majd én elviszem (nincs jogosítványom), maximum találkozunk a szomszéd előtti árokban. A férjem mondja nekem, amikor már nem volt ott az anyja, hogy most biztos megbántottam az anyját, amilyen fejet vágott. Kérdem, hogy milyet vágott? Erre a férjem: Honnan tudjam, nem mindegy, hogy lehetsz ekkora bunkó tuskó? (Nem is megbántás volt a célom, de amikor ő szidta, az teljesen jó ezek szerint) Igaz, hogy az anyja, de másokkal is ezt csinálja. Aztán kiment és elkezdett jópofizni az anyjával, hogy felöltöztél ugye, akkor mehetünk? beugrok anya a boltba, neked is hozzak valamit? Az anyja kérdi, hogy a feleségednek mit kell hozni? Aztán ilyet szól a férjem: nem mindegy annak, majd talál itthon valamit, ha kell neki. És egyből puszipajtások. Én nem ilyennek képzeltem a leendő családi képünket, ti meg vagytok elégedve a sajátotokkal?
2013. febr. 13. 14:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Tudom hogy szeretnéd magad meggyőzni ahogy írtad is a végén hogy igazából nem olyan gáz, de sajnos de nagy gáz a pasi...

Szerintem ő is érzi hogy BÁRMIT MEGTEHET veled, beléd rúghat beléd taposhat hiszen hova mennél most terhesen meg kisgyerekkel. Korábban nem volt ilyen?? Semmi jele nem volt ennek hogy ennyire bunkó? Mert aki így beszél a feleségével gyerekei anyjával hogy csesszem meg meg mekkora bunkó vagy stb. az NEM SZERET téged.

Ha nincs pénzed, akkor ahogy előttem írták a családsegítő jó megoldás lehet hátha tudnak segíteni, ha másban nem, akkor legalább meghallgatnak vagy majd később ha jobban mobilis leszel tudnak segíteni (most nyilván terhesen kicsi gyerekkel nem fogsz ugrálni) de megéri elgondolkoznod rajta akarod e az egész életedet olyan emberrel tölteni aki minden ízében utál...vagy mindenesetre nem szeret,,.,Feszültségek és súrlódások lehetnek egy kisgyerekes családban persze, mert nem könnyű az élet sokszor de ilyen durvaságokig ahogy ő bánik veled, nem lehet elmenni.

2013. febr. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
az a baj,hogy ezek a súrlódások,konfliktusok a tulajdonságokból erednek.nálunk ugyanezek a problémák,rendmániás őrült a férjem,minden nap kikészít ezzel,plusz még iszik is,amire ma kijelentette,hogy azért tintázik,mert sosincs makulátlan rend.nem eszik a hűtőből ha neki nem elég tiszta a hűtő,egész nap a megjegyzések,persze minden nap főtt kaja az alap,hja 7 hónapos a gyermekünk,már a váláson gondolkodok.
2013. febr. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!