Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon lököttnek tartotok?

Nagyon lököttnek tartotok?

Figyelt kérdés

Kegyetlenül féltem a kisfiamat ,mindentől már a betegségekre értem!!

Kedden megyünk egy kicsit nyaralni ,(Őszölni inkább)

Abádszalókra,és annyira félek hogy megint beteg lesz,mert mikor legutóbb voltunk mandulagyulladása lett meg betaknyosodott.

És most megint megy a para ha leérünk tuti lesz megint valami baja!!

13 hós és már olyan soxor voltak kissebb betegségei!!!

Már teljesen hülyének érzem magam.,annyira féltem!!

Mit tegyek ellene??

Másnak is van ilyen problémája?

Mit gondoltok?

Azt mondta a dokinéni hogy ez teljesen normális hiszen most fejlődésben van az immunrendszere!!!előre is köszönöm a válaszokat!

Egy aggódó anyuka


2009. szept. 6. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ennyire aggódsz,gondolom a normálisnál nagyobb mértékben óvod a társaságtól,talán alaposan fertőtlenítesz is körülötte.(Ha nem,akkor bocs.)Inkább próbáld ki az immunerősítőket,pl a homeopátiás Echinacea -de érdemes egy homeopátiás orvos segítségét kérni-,az én gyerekeim is szedték,kiváló eredménnyel.
2009. szept. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
abádszalókon nagyon jó orvos van,tudom mert a rokonom.de ennek ellenére nem lesz beteg a babád.miért is lenne.De ne félts annyira,mert akkor sokkal több betegséget fog elkapni és sokkal nehezebben fogja viselni.Most picit változékonyabb az idő igy rétegesen öltöztesd,de ne télire,és alulról is kell már neki.gondolom mászik vagy megy,erre is figyelj,hogy ne legyen sokat a kövön,vagy a hideg földön.vehetsz immunerősítöt is.az aloe verának nagyon jó bébi immunerősítője van.jó pihenést nektek.
2009. szept. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
13 hósnak már adhatsz mézes teát is, vitaminokat gyümölcs formában, bár gondolom adod is... rétegesen öltöztesd és ne féltsd annyira :) szép időt és nagyon jó pihenést nektek!
2009. szept. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek a nyugtató szavakat!!

Igen perzse hogy fertőtlenítek ,nem állandóan de csinálom!

Igen voltunk egy bizonyos dr nőnél nagyon kedves volt és elmondom őszintén alaposabban nézte meg a kisfiamat mint az itthoni doktornőnk!!

Szóval örülök hogy ott olyan jó doki van!

üdv mindenkinek Nikol

2009. szept. 7. 16:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!