Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen öblítőt használtok?

Milyen öblítőt használtok?

Figyelt kérdés
Olyan öblítőt "keresek" aminek igazi baba illata van.Ugyebár ahol kisbabák vannak,ott mindig olyan jó illat van.Hallottam,hogy az anyatej miatt,de tápszeres babáknak is olyan fínom illatuk van.
2009. szept. 6. 16:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Én coccolinot használok, narancs illatút.De a többi illata is isteni!
2009. szept. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én a Gabi babaöblítőjét imádom..)

Amúgy én Dreft sensitive mosogélt és sima fehér tescos sensitive öblítőt használok

Én öcsém szerint is babaillat van a szobában.)

2009. szept. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válszokat!

Hát ha öcséd férfi létére azt mondja...:)

A Gabit próbáltam már,de a mi ruhánkon nem "babás", a gólya meg csak októberben landol:)

2009. szept. 6. 16:33
 4/9 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 15 hós, és már a mi mosóporunkkal és öblítőnkkel mosom a ruháit (általában Persil goldot, silánt, coccolinót veszek).

1 éves koráig Bip Hipoallergén mosógélt és ugyanilyen öblítőt használtam. Nagyon jó az illata a ruhákon, mindenki szimatolgatott amikor jött babalátogatóba, hogy minek van ilyen jó illata. Próbáld ki!


[link]


Én Dm-ben vettem.

2009. szept. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Coccolino sensitive öblítő és Dreft sensitive mosószer, iszonyat jó illatuk van, én imádom.
2009. szept. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia, én Dreft sensitive (nagyon finom az illata ahogy írták is)+ silan sensitive. Így olyan finomak a ruhái:)
2009. szept. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
coccolino (fehéret), de a babaillat nem csak az öblítőtől, hanem popsikrém, testápoló, popsitörlő, sampon és ezekhez hasonló ápolószerek együttesétől olyan finom. Egyébként én sem nagyon érzem, de bárki jön hozzánk, mindenki mondja, hogy milyen jó illat van. A mi orrunk szerintem megszokja.
2009. szept. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én Ökonetes öblítőt használok, meg folyékony mosószert, sztem nagyon finom
2009. szept. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A zöld Silan sensitive a tuti!
2009. szept. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!