Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba-mama klub? Hogy zajlik?

Baba-mama klub? Hogy zajlik?

Figyelt kérdés
Nem voltam még soha,nem ciki ha csak a babámmal egyedül megyek? Úgy értem sok babásnak babás barátnőivel megy,én meg egyedül mert senki babás nincs a környéken!
2009. szept. 6. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Hova mennél? (város)
2009. szept. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki? Ebben pont az a jó, hogy kimozdulsz, ismerkedsz más babás anyukákkal, meg a kicsi is legalább gyermektársaságban van. Nálunk úgy szokott lenni, hogy van egy téma és vagy a védőnő beszél róla, vagy hív valami szakértőt. Azt megbeszéljük, utána meg lehet beszélgetni egymással, illetve a babák is játszanak. Pl. én voltam már előadáson kullancsról, fogápolásról, gyógytornász előadáson stb.
2009. szept. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. szept. 6. 20:19
 4/5 A kérdező kommentje:

Ma elmentünk:(

Szőrnyű volt,6 anyuka a babájával nagyobbak mint az én gyermekem 2-2,5 évesek össze voltak klikkesedve!

A gyermekem az első 10 percben szerzett egy harci sérülést 1 kisfiú megdobta a játék autóval.Semmi érdekesről nem volt szó csak pletyi ki-mit-hogy-kivel!

Szépen bemutatkoztam,csak néztek bambán.A gyerekeikre nem figyeltek,nem volt elég ,hogy megdobta a gyerek a lányomat folyamat rugdosta volna,mire már szóltam anyukának "nem e kéne figyelnie rá.Csak pofát vágott és inkább eljöttem mert ha maradok lehet ,hogy én vágom pofán!

Köszi hogy válaszoltatok,és hogy elmondhattam!

2009. szept. 7. 21:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, ez ciki. Oda akkor ne menj többet. Én 2 helyre járok, a faluban a védőnő szervez. Ott legalább látásból már ismerjük egymást. A másik meg a munkahelyemen. Sajnos van úgy, hogy a gyerekek nem tudnak szépen együtt játszani, de anyukák azért közbe szoktak lépni. Ha nincs téma, az sem jó, mert akkor tényleg miről is beszélgess idegenekkel? Nincs máshol a környéken?
2009. szept. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!