Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik babakocsi jobb? -Piere...

Melyik babakocsi jobb? -Piere Cardin 646 TS -Graco Mirage Plus TS - Gasha 2008

Figyelt kérdés

Van két linkem:

[link]


[link]


Nem tudok dönteni. Ti melyiket választanátok? Mindkét kocsit láttam élőben, és nagyon tetszenek.


2009. szept. 5. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kettő közül kell választani akkor inkább a Graco Mirage Plus, bár én mózes párti vagyok.
2009. szept. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
a tálcás kapaszkodó miatt én a gracot választanám.
2009. szept. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is ebben a helyzetben voltunk kb: 2 hónapja. Nem tudtunk dönteni. De végül a PC-né döntöttünk és nagyon imádjuk. Nekünk a babakocsi otthonra kellett csak mivel mi kertesházban a városkozpontól kicsit messze lakunk így csak az utcában vagy az udvaron tologatjuk. Imádjuk amúgy és nekünk nagyon bejött a PC. Nekünk zöld-fekete színben van. Amúgy ez attól függ, hogy te milyen terepen szeretnéd használni.
2009. szept. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Kb. fél éve, mikor babakocsit választottunk, ugyanez a két márka jött nálunk is szóba. Végül Graco kocsit vettünk, bár nem pontosan az általad kiszemeltet, hanem ezt: [link]


Nagyon meg vagyok elégedve vele, nagyszerűen ki lehet használni, sokoldalű, strapabíró.

A PC babakocsik is szépek, azok mindennapi használatáról nem tudok nyilatkozni. Mindenesetre ha Graco-t veszel, szerintem nem bánod mg.

2009. szept. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


nekünk ilyen van, másik színben. nagyon szeretem

:)

tényleg nagyon könnyű, és könnyen kezelhető

2009. szept. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!