Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van hogy elmúlik a hasfájás...

Van hogy elmúlik a hasfájás és aztán megint előjön?

Figyelt kérdés
Vasárna hétfő kedd semmi baja nem volt 6 hetes babámnak,de tegnap szinte vígasztalhattlanul sírt,meg ma is kinlódik szegény.Adom neki megit az espumisant,de kétsébeejtő hogy 2 napig nem kelett most meg megint.Van ilyen?A sajt,tejföl,tej milyen menyiségben okozza a hasfájást?Mert tegnap ettem keveset,meg ittam 1 pohár tejet.
2008. jún. 5. 09:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, legalább is nekem azt javasolták, hogy ne fogyasszak tejet , mert attól fájhat a pici hasa. Próbáld kideríteni, hogy fáj e a hasa - görcsösen összehúzza magát stb - és akkor el tudsz indulni egy vonalon, hogy megszüntesd a sírást. Ha továbbra is folytatja, kérdezd meg a védőnődet, hogy mit tegyél. Kaki volt rendesen?
2008. jún. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát kevéske volt tegnap,de ma még semmi.Az éjszaka is volt 1x.A tejet akkor elhagyom.Köszönöm.
2008. jún. 5. 10:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi is hasfájósak vagyunk néha.ami nekünk bevált:

Orbáncfűolajjal be kenem a pociját,meg erősre főzött kamillateából kap olyan 20 milit.Illetve babamasszázs.

Nem hiszem,hogy a tejtermékek lennének a hasfájás okai,de próbáld,ki,hogy egyáltalán nem eszel semmi olyat,és ha helyre jön a dolog,akkor néhány hétig ne fogyaszd őket.

2008. jún. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!