Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől "romlott el" a babám?

Mitől "romlott el" a babám?

Figyelt kérdés
Kislányom 5 hónapos, eddig éjszaka szépen aludt, este 8-kor letettem, gond nélkül elaludt és fel sem kelt reggel 5-6-ig. Ez kb. 3 hónapos kora óta így van. Előtte sem volt gond vele, csak 1* kelt fel éjszaka. De most pár napja alig tudom elaltatni, tegnap is 10 körül sikerült, de minden neszre felébred és hajnalban felkel 3-kor enni, nem akar visszaaludni, csak forgatja a fejét jobbra-balra. Sírni nem sír, csak nyöszörög és látom rajta, hogy próbál aludni, de nem tud. Másnál is volt ilyen? Mi történhetett? Vissza fog még állni a régi "rend"?
2008. jún. 5. 07:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
szia..nyulj be a szájába és nézd meg hogy nem e jőn a csajszinak véletlenül a foga..:dlehet hogy az a hunyo.
2008. jún. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azt szoktam nézegetni, de nem érzek semmit, látni pedig nem látom, mert a kis nyelvét mindig oda teszi...:-)
2008. jún. 5. 08:22
 3/12 anonim ***** válasza:
Szia, jajj remelem valaszol neked valaki valami okosat, mert sajna nalunk is detto ez a helyzet!! A lanyom 1 het hijan 5 honapos, es nehany napja irto nehez altatni, kb 4-szer megebred ejszaka.. abbol egyszer eszik (pedig elotte nem csinalt ilyet) es csomot nyoszorog. Tekereg, forgolodik, nyuglodik.. sok mindent probaltam mar en is. Gondolom te is tok faradt vagy!!!
2008. jún. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Kérdezzétek Őt. Higyjétek el ez normális. Ez egy ilyen korszak. Az én babám 4 hós, ő is 2 napja fenn van 10ig, eddig viszont már este 7kor aludt. Ez van:)

2008. jún. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Szóval őt, csak az előbb rossz linket másoltam be.

2008. jún. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Gondoljatok a melegre is, nekik sem lehet tul kellemes ez a mostani fulledt meleg!

En is szenvedek minden ejjel az alvassal, nemhogy ok, akiknek meg a hokozpontjuk fejletlen :(

2008. jún. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia.

Lehet az idö is csinálja,de inkáb a fogza´s.nekem a lányom sohasem aludta még át az e´jszaka´t.Olyan is csak 1xvolt,hogy 1xe´bredt.ez ebben a korban normális.Nálunk 3 hete volt,hogy a lányom 1 héteig 2 óránként kelt.vettem neki hütös rágókát,és dentinox gélt,és javult.próbáld ki.

Be keményedett már az ínye??Esetleg elfehéredett??

Rebekáén már 1 hónapja érezni a kis "redözéseket"a fogak hejeit.Húzd végig az újad a szájában.(természetesen mielött megmostad.)

17hetes kislány anyuka´ja.

2008. jún. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy a meleg, lehet, hogy a foga..., de tényleg olyan vagyok, mint akit agyon vertek...Amúgy kemény és fehér az ínye, ez a fogzás jele? Mert én úgy tudtam, hogy bedagad az íny, mielőtt kibújik a fogacska..., de nincs ebben tapasztalatom, első baba. Rágóka nem kell neki, az ökle annál inkább és Dentinox géllel is kentem már párszor, de kb. 5-10 percig van hatása...
2008. jún. 5. 10:14
 9/12 anonim ***** válasza:
A 2. valaszolo vagyok... ezt is talaltam meg a neten: "...merthogy más fejlődési fázisba ért a baba. Jó ha tudja, hogy a bölcsőhalál legnagyobb gyakorisága épp erre a korra esik. vagyis a babát a saját szervezete védi avval, hogy időről időre felébreszti!! A legveszélyeztetettebbek a mélyen és hosszan alvó babák!"
2008. jún. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Fú, most beparáztattál..., rögtön meg is néztem, hogy él-e még, mert már 2 órája alszik, de nincs semmi baja...:-)

Lehet, hogy a meleg volt a ludas, mert tegnap egész nap nem aludt annyit, mint most délelőtt.

2008. jún. 5. 11:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!