Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónaposnak lehet adni már...

8 hónaposnak lehet adni már sajtot, túrót?

Figyelt kérdés
Hogyan,milyen formában adjam?ti hogy adtátok neki?Ráérhetek az adásával még pár hónapot,vagy muszály adnom?
2009. szept. 4. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Nem muszáj, de lehet adni, ha szereti és elfogadja a baba. Én 7-8 hónaposan már adtam a lányomnak, most másfél éves. A sajtot pici kockákra vágtam, és úgy rágicsálta, a túrót meg főzelékbe kevertem, vagy gyümölcsöt pl. almát adtam hozzá, mindkét módon szerette. És én 8 hónaposan már a joghurtok adását is elkezdtem.
2009. szept. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Muszály? Ki mondta, hogy muszály?

Majd 1 éves kora után!!

2009. szept. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
sokan mondták,hogy kéne már adni.én még várnék vele,de gondoltam,hogy olyan anyagok,vitaminok jutnak igy a baba szervezetébe amitől nem akarnám megfosztani.
2009. szept. 4. 17:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Natúr joghurtot,sajtot,túrót már lehet adni!A kiskönyvben is benne van!Azért nem kell ennyire drasztikusan venni,hogy jaj nehogy adj még tejterméket a Babának!Én már tejet is adtam,és fogok is!9 hós
2009. szept. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
az első gyerekem tejérzékeny,ezért gondoltam még várok vele.azért köszönöm a válaszokat.sokat segítetetek.
2009. szept. 4. 18:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!