Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónaposnak adtok már...

10 hónaposnak adtok már túrót, joghurtot, sajtot?

Figyelt kérdés
Annyi válaszban olvastam már,hogy adnak,nekem meg kifejezetten tiltja a gyerek orvos,védőnő,pedig nincs tej allergiás a családban.
2010. nov. 30. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Nyugodtan. Nálunk a gyerekorvos túl óvatos volt mindenben, de ezeket engedték már 10 hónaposan:)

Nem kell naponta tonnaszám adni, e nyugodtan elkezdheted kóstoltatni. Imádni fogja:)

2010. nov. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én adtam már ekkor, pedig a mi orvosunk is tiltotta. Persze nem túl sokat, de nyugodtan ehet egy kis túrót gyümölccsel kikavarva, reszelt sajtot a főzelékre, natúr joghurtot gyümivel, stb..
2010. nov. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

igen, pár hete vezettem be a túrót, aztán sajtot, natúr joghurt, kefir.

naponta kap egy valamit

2010. nov. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Természetesen. 10 hós már bőven ehet.
2010. nov. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én fiam 9-én lesz 10 hónapos. Kb 2 hete kezdtem neki bevezetni a túrót, aztán natúr joghurtot. Két napja reszelt sajtot is kapott.

Az én védőnőm is "tiltaná" ezeket, merthogy szopik még a babám reggel és este, és szerinte amíg szopizik semmi szüksége más tejtermékekre. Majd egy éves kora után...

Hát nem hallgattam rá! És a kistökim nagyon szereti!

2010. nov. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
már vagy két hónapja kapja őket.
2010. nov. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!