Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudok gyerekorvost...

Hogyan tudok gyerekorvost váltani? Mit kell tennem?

Figyelt kérdés
Nekem kell kikérni a gyerek kartonját, vagy elég ha jelzem az új dokinál és ők intézik?
2009. szept. 4. 09:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Elmész az új választott dokihoz, és megkérdezed, ennyi!
2009. szept. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, először az új orvossal kell egyeztetned, hogy körzeten kívül tud-e egyáltalán vállani, ha igen, ők intéznek mindent.
2009. szept. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Megbeszéled az új dokival, hogy vállaja-e a kisbabádat, ezután minden adminisztrációt ők intéznek. Azt tudnod kell, ha az új orvos nem a területileg illetékes -körzeti dokinak csúfolják őket- akkor nem köteles fogadni a babádat. De mivel pénzt kap érte, így gondolom nem lesz akadálya az orvoscserének.
2009. szept. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Mennyit szokás adni nekik ilyenkor?

2009. szept. 4. 14:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Félreértettél, nem neked kell adni pénzt, hanem ő kap az OEP-től finanszírozást a leadott kártyák után. Nem vagyok a parahíve.
2009. szept. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Lehet, hogy mégsem értett félre, és valamelyik doki körzeten kívül csak borítékért vállal.... :-((
2009. szept. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez komoly? Nekem mindkét gyerkőc kártyája körzeten kívüli dokinál van, sőt, az én kártyám is, és mondhatom mindegyik doki nagyon örült amikor leadtam nekik a kártyát.
2009. szept. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak teoretikusan írtam, nem tudom, nem akartam mostanában orvost váltani, de manapság már el tudok képzelni mindent!!
2009. szept. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

:)

Majd rákérdezek az asszisztensnőnél.

A háziorvosom sem a körzeti, és nem kért pénzt, bár már sok-sok éve járok hozzá - de el tudom képzelni, hogy manapság már máshogy megy.

Kösz még 1x

2009. szept. 5. 18:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!