Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az hogy a fog mikor töri át a...

Az hogy a fog mikor töri át a fiam ínyét bármikor lehet?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy nem csak éjszaka, hanem nappal is lehet? Reggel már eléggé fehér volt neki, de megnéztem a kezemmel és nem éreztem még semmi kis recét. Lehetséges pl az, hogy estére már áttöri neki??
2009. szept. 4. 09:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Én sokszor olvasom itt, hogy este még semmi, és reggelre kint a fogacska. Úgyhogy lehet, simán.
2009. szept. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én péntek reggel láttam meg a két kis csíkot lent a lányom szájában, s vasárnap napközben éreztem a kezemmel hogy már kint a foga.
2009. szept. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Nekünk most ha jól látom felül 3 fog jön, már nagyon fehér, tegnap a dokinő is azt mondta, hogy már majdnem kint is van! :))
2009. szept. 8. 08:17
 4/4 anonim ***** válasza:
az hogy fehér arra értitek hogy az inán átlátszik hogy ottvannaka fogacskák?Mert a babámnak az első kijövésre váró fogak mostmár feltűnően látszanak hogy ott vannak.Akkor már végre talán hamar kijön vagy még ez is lehet hónapok kérdése?Bocsi hogy nem válaszolok hanem kérdezek de már tehetelen vagyok és ez fontos lenne tudnom bár ettől még nem alszunk majd éjszaka:(
2009. szept. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!