Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy honapos a babam. Mikortol...

Egy honapos a babam. Mikortol vihetem ki? Mikortol vihetjuk magunkkal peldaul vasarolni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 4. 08:52
 1/10 anonim ***** válasza:

Mi már télen kivittük a 2 hetes babánkat. Persze nem vásárolni, de negyed-félórás sétákat tettünk vele (decemberben), és a rokonokhoz is mentünk már 1 hónapos korában.


Szerintem sétálni már rég kivihettétek volna, mikor hűvösebb van (pld. este), meg el is vihetitek akárhová. Én a bevásárlást nem tartom vele jónak. A miénk 9 hónapos, nem szívesen viszem bevásárlóközpontba (pedig nézelődik nagyon). Kisebb boltba azért elvisszük, ahol nincs nagy tömeg, nagyon édesen érdeklődik.

2009. szept. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt. Setalni mar vittuk ki, igaz csak az udvarra.
2009. szept. 4. 09:03
 3/10 anonim ***** válasza:

Már nyudogtan kivihetted volna sétálni, főleg így nyáron.

Fiamat januárban 3 hetesen kivittem, lányomat márciusban 2 hetesen.

Suliba is kellet hordani afiamat.

Mi 3 hetessel már voltunk vásárolni, 5 hetesen pedig egész napos kiránduláson.

2009. szept. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

előző

Most a kicsi 6 hónapos, már megjártuk Görögországot (2 hétre) kocsival.

2009. szept. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nyaralni már mi is voltunk vele 3,5 hónapos korában és nemrég, 7 hónapos korában is. :) Semmi gond nem volt.
2009. szept. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sétálj vele napi többször,ahányszor jól esik,de ne a szupermarket tömegébe vidd.
2009. szept. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia,

Mi már 5naposan kimentünk a Picivel, rendesen felöltöztetve, betakarva, a mózes tetejére megy egy textil pelust tettünk, hogy nem zavarja semmi, és kapásból két órára. Vásárolni is egy hónapos kora előtt muszály volt vinni magunkkal, ott is letakarva az arcocskája.

2009. szept. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon különböző válaszokat lehet kapni erre, engem például mindig azért pontoznak le, mert én már kéthetes korától vittem mindenfelé, kirándulni, kerti partira és ettől szerintük rossz anya vagyok. Szerintem pedig látom, hogy mi jó a gyerekemnek és mit nem bír a gyerek, eszerint hozzá igazítva élünk.

Úgyhogy próbáld ki: vidd el, ha jól érzi magát, nincs gond. Ha pedig nem érzi jól magát, menj vele haza, még ráértek jobban kimozdulni.

Azt gondold azért át, hogy a nagyobb bevásárlóközpontokban olyan levegő-rendszer van (amiről a légkondi megy például), amit sok helyen nem tisztítanak alaposan. Én ennek ellenére viszem, max fél órát töltünk bent, aztán egy jó nagy séta a friss levegőn.

2009. szept. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kirándulás, kerti party, bevásárlás szerintem bőven belefér :) Disco, rendszertelen, és későig tartó kimaradozás nem. Utolsónak teljesen igaza van. (első hozzászóló voltam)
2009. szept. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Meg egyszer koszonom a valaszokat. Sokat segitettetek. En sem gondoltam arra hogy hosszu ideig maradjunk egy bevasarlokozpontban, de ha nincs kivel hagyjuk a babat akkor max egy fel ora alatt nem lesz semmi baja a babanak.Fustos helyekre, bulibka meg ilyen helyekre termeszetes hogy nem visszuk a piciket.

Jo babazast mindenkinek.

2009. szept. 4. 09:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!