Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a babám nem eszi meg az...

Ha a babám nem eszi meg az egész tászert, mit csinálhatok, hogy ne kelljen kiöntenem?

Figyelt kérdés
Nem mindig tudom kiszámítani, hogy ennyit fog enni. Újra melegíthetem kb. fél óra múlva?
2009. szept. 3. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Tedd a hűtőbe,dc ne adj neki félóra múlva enni. az ő gyomrának is kell a pihenés.Ha már nem kér,akkor nem éhes,várj legalább 2-3 órát,mire újra kap enni.Akkor többet is eszik majd egyszerre,mert éhes lesz.
2009. szept. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Ne haragudj,de olyan sok nem maradhat meg amiért megérné az egészségét kockáztatni.A tápszert készen nem lehet melegíteni és két óránál tovább tárolni sem.
2009. szept. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%

Én szoktam melegíteni.

Mióta tombol a nyár, a picurkám képes egész étkezéseket kihagyni a nagy meleg miatt.

Én elkészítem a tápot, aztán nem eszi meg.

Berakom a hűtőbe, és négy óra múlva, mikor újra ennie kellene nekiadom.


Az csak egy dolog, hogy kutya baja, de nem értem, miért ne lehetne melegíteni a kész tápot?

Itt még senki nem járt úgy, hogy egyszerűen kihűlt a tápszer?

Vagy akkor kiborította, és készített újat?

Elég nagy pazarlás.

Nálunk ennyi pénz nem jut a tápszerre.

Legalábbis én nem szánok rá ennyit.


Nem hiszem, hogy bármit is kockáztatnál.

Akinek sok pénze van, az meg öntögesse ki a tápot.

2009. szept. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Mi sem tudjuk mindig kiszámítani (most 10 hetes). Eleinte kiöntögettük, aztán rájöttünk, hogy ha a hűtőbe tesszük, és a köv. kajánál adjuk oda, nem lesz tőle semmi baja :) Szerintünk ez az azonnali felhasználás a régi típusú tápszereknél volt igaz. De lehet, h ez hülyeség, mindegy.
2009. szept. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kisfiammal régebben kórházban voltunk. Ott is minden reggel elkészítették a beteg babák tápszerét és a hűtőbe tették. Az anyukák csak kivették, melegíteték. Ez a Bethesda kórházban volt 2005-ben.

Én ha maradt tápszer az Aventes melegítőbe tettem ami melegen tartotta 1 órán át. Tovább nem mertem tartogatni.

2009. szept. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jó megoldás lenne, ha a megmaradt adagot (van, hogy 50-60 ml) a melegítőbe visszateszem?( max 1 órára?)
2009. szept. 4. 07:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos ki kell dobni...
2009. szept. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Te meginnád a meleg tejet egy óra múlva?
2009. szept. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Max. 1 órára- semmi baja nem lesz a melegítőben. Ha nem ette meg, akkor viszont már ne tedd a hűtőbe.
2009. szept. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!