Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtok ilyen babakocsit?

Használtok ilyen babakocsit?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek a következő típusú babakocsikról:

- Herry 1


- Giraffe Club SH269: [link]


- Top Rider: [link]


-Piere Cardin: [link]


2009. szept. 3. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. A Giraffe Clubos van nekünk és nagyon meg vagyok vele elégedve. Már 18 hónapos lesz a kisfiam és habár van sportkocsink még mindig ezzel szeretek menni mindenfele. Vásárolni egy álom, minden belefér a kosarába. Már volt úgy hogy egy egész rekesz ásványvizet hazahoztam vele. Hátránya az az hogy ha úgy állítod hogy szemben legyen veled a baba amikor tolod akkor kicsit én mindig belerúgtam a kerékbe, de nem is sokat toltam úgy. Fordítva viszont remek. Még egy hátránya hogy cipelni nehéz, de ha liftes vagy kertes házban laksz akkor nem lényeg.
2009. szept. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekünk is Giraffe Clubbos van, a piros-szürke.

Én mikor megszületett a kislányom nem szerettem, mert belebugyolálva nem igazán fért el benne, a lábzsákot nem lehetett elég magasra huzni - télen - mikor szemből toltam én is belerugtam a kerékbe. Viszont nagyobb babáknak tökéletes.

2009. szept. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, ha most kellene vennem, én a Piert venném.
2009. szept. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk a Griaffe Club-os van, könnyű vele közlekedni, jól irányítható, és tényleg belefér a kosarába a hétvégi nagybevásárlás. Ha megfordítod a kart, akkor tényleg belerúgsz a bolygókerékbe, de ez asszem nem csak ennél a babakocsinál érvényes. És sajnos összecsukva is elég nagy helyet foglal, de ez szintén állhat más kocsikra is. Mi használtuk tél végén is a lábzsákkal, és nekünk nem volt gond. Jól lehet benne ültetni a nagyobb babákat is. Mindent összevetve (ár/érték arány) mi meg vagyunk elégedve vele:)
2009. szept. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!