Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hat hónapos babám a babakocsib...

Hat hónapos babám a babakocsiban fekve nem akar maradni, azaz marad, de hasra fordul és ki akar mászni félek, hogy kiesik?

Figyelt kérdés
Amíg sétálunk kb.30 perc, addig felültethetem? Egyedül nem tud felülni, (nem is szoktam bent ültetni) de a babakocsiban olyan ügyesen ül kitámasztás nélkül.
2009. szept. 3. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Enyém nem tud még ülni,de kinyomja magàt,ezért màr az övet bekapcsolom rajta.

Biztos,ami biztos

2009. szept. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi is így voltunk, én ekkor felemeltem a babakocsi háttámláját, hogy ülhessen. Csak figyelj, meddig kényelmes neki, ha elfárad, nyűgös lesz. Viszont így imádott nézelődni. Kitámasztás nélkül nem ültetném, eléggé balesetveszélyes, ha emeled, forgatod a kocsit, ő még nem biztos, hogy elég erősen kapaszkodik és csapódhat össze-vissza a kis teste.
2009. szept. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A lányom 6 hónapos, és ugyanezt csinálja, életveszélyes, és hiába emeltem meg a háttámlát (már felül magától és tud stabilan ülni), akkor is hasra vágta magát. Így kénytelen voltam bekapcsolni az övet, amit először nem nagyon szeretett, sírt és ki akart bújni belőle, de már megszokta, és szépen nézelődik menet közben.
2009. szept. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!