Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mmit csináljak hogy legyen...

Mmit csináljak hogy legyen széklete?

Figyelt kérdés
2 hetes a kisbabóm és nem tud kaksizni.egész éjszaka csak erőlködött de nem ment.még cici sem kellett neki.
2008. jún. 4. 06:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! anytejes babáknál nem ritka ha hetente csak egyszer van széklet. Az én kisfiam is így volt. Könnyen meglehet hogy csak egy szélgörcs kínozza, fektesd a karodra és simogasd! nekünk még az vált be, ha a hátára kfektetve a lábaival bicikliző mozdulatokat tennünk, ill a hasához feltolva tornáztattuk. Sajna az első 3-4hónap ilyen, utána beáll a normál napi egyszeri kaki!
2008. jún. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
reggel meghőmérőztem,jött egy kevés széklet,de ugyanúgy erőlködik
2008. jún. 4. 07:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Ahogy az első válaszoló is irta,nem gond ha az anyatejes baba pár napig nem kakál. Az én fiaim is volt,hogy csak 3-4 naponta kakáltak. De akkor tele volt a pelus rendesen.:) Egyébként én nem hőmérőzném,mert ha mindig ehez fogsz folyamodni,hozzá fog szokni.
2008. jún. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem szeretnélek ijesztegetni, de beszélj orvossal, mert az unokaöcsém is így kezdte.Most 8 hetes és több napja korházba van,ez miatt.Ő is hőmérőzve volt,kapott kúpot stb.De az elején beleszáradt a kaki ami rátapadt a hasfalára és ő ezért nem tudott egyedül.Szegény babád nehogy így járjon,mert nagy szenvedés ez nekik.Persze nem biztos hogy nálatok is ilyen veszly van kialakulóban de jobb az ovatosság
2008. jún. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a kamillatea valamelyik babánál hasmenést okoz, probáld meg azt! Egy keveset adj neki nem lesz baja!
2008. jún. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
teát?háát,megpróbálom,remélem sikerűl.szegénykém nagyon szenved.még szopizás közben és után is csak nyögdécsel és kihányja az anyatejet amit addíg megevett
2008. jún. 5. 08:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!