Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Esküvőre milyen ruhát adjak...

Esküvőre milyen ruhát adjak 17 hónapos babámra?

Figyelt kérdés
Férjem öltönyben lesz én meg elegáns ruhában, de nem tudom, hogy babára mit adjak. Van egy rózsaszínű kisszoknyája (ami olyan hétköznapi, de nem elegáns) harisnyával és fehér bady-val esetleg és vegyek hozzá egy fehér kötött felsőt? - vagy vegyek neki is alkalmi kisruhát. Nézegettem már azokat is, de sajna egyik sem olcsó és csak egy alkalomra szól, mert Karácsonyra biztos, hogy kinövi. Mit javasoltok?
2009. szept. 3. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz illetve tudsz költeni rá akkor a harisnya, szoknya szerintem tökéletes, esetleg vehetsz egy szép bodyt, azt később is tudod használni és valami kabátkát vagy bolerót amit szintén rá tudsz adni máskor is. Így nem lesz egyalkalmas az öltözéke. Esetleg ha a használttól nem idegenkedsz, nézz szét a teszveszen, az alkalmi ruhákat nem nyüstölik szét a babák, így találhatsz ott szépet olcsón.
2009. szept. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
Én bérelnék neki olyan kis tündi-bündi rózsaszín kis koszorúslány ruhát, nem drága, max 2-3 ezer ft. Persze nem ilyen abroncsos, csak olyan csillogós, nagyon szépek vannak.
2009. szept. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2009. szept. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vatera, TEszvesz, valóban olcsó és szuper rucik vannak. Ha még szebbet szeretnél mér olcsóbban, akkor ebay.

[link]


[link]


[link]


[link]


A használtak még olcsóbbak:

[link]

2009. szept. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a babát nem kell mindenféle kényelmetlen tündi-bündi ruhába öltöztetni. A babák ezek nélkül is édesek. Mi is voltunk vele esküvőn, én egy rózsaszín kis kordnacit meg egy fehér pólópulcsit adtam rá. Így is ő volt a legszebb és legaranyosabb.
2009. szept. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, hogy egyetlen alkalomért felesleges egy halom pénzt kidobni alkalmi ruhára. Szinte biztos, hogy még egyszer nem veszi föl úgysem. Hacsak nem mentek még 1-2 hónapon belül másik esküvőre is.

Szerintem tökéletes - és egyedi(!) - viselet, ha azt adod rá, amit írtál: rózsaszín szoknya, fehér body és egy kötött kis felső. A kötött felső ugyanis teljesen elegánssá teszi a ruhát. Ha hosszabb egy kicsit a haja, akkor "feldobhatod" az öltözékét is azzal, ha egy pár kis fehér, vagy rózsaszín virágos csatot teszel a hajába. A bizsuboltokban pl. 100 ft/db körüliért már lehet kapni kis apró selyemrózsát csattal a hátulján. De ha van egy kis időd, gondolom max. alvásidőben :-), akkor varrhatsz a fehér kis body "dekoltázs részére" pár kis fehér, rózsaszín selyemvirágot. Ilyeneket is lehet kapni bizsuboltban.

Na most jól kiéltem az öltöztetési mániámat... :-) nekem ugyanis 17 hónapos kisfiam van... :-) Egyébként a kisfiam az alábbi öltözékben volt esküvőn: kék-fehér aprókockás hosszú ujjú ing, fekete hosszú kordbársony kisnadrág, illetve egy kardigán. Persze ekkor még koratavasz volt, és hűvös. De nem vettem neki külön ruhát, ezek az itthoniak voltak.

2009. szept. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2009. szept. 4. 08:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!