Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fogja megtanulni a fiam...

Mikor fogja megtanulni a fiam hogy a cumisüveget meg tudja tartani magának ha iszik vagy éppen abból eszik?

Figyelt kérdés
Csőrös pohara is van de ivás közben nem fogja,tartani kell neki.7 hónapos.Korai még vagy ilyen korban már meg kellene fogni valamelyiket?
2009. szept. 3. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm kisfia 1 éves is elmúlt már, amikor magának kezdte el tartani, de akkor sem mindig. De akkor sem tudta még, hogy ha nincs tele, meg kell dönteni az üveget :-D Nem tudom, hogy mikor kellene egyedül tartaniuk az üveget, de ezek alapján akár fél évig is még neked kell tartanod az üveget.
2009. szept. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is alig vártam emlékszem :)

Nekem 10 hónapos korától tartotta meg, és ugyanez volt hogy egy darabig nem jött rá, hogy meg is kéne dönteni hogy jöjjön belőle :)

Szívószálas dobozból is csak olyan 12-13 hónaposan értette meg hogyan is kéne inni :)

2009. szept. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A lányom kb.9 hónapos kora óta tartja de, hogy dönteni kell azt még Ő sem tudja.Most 10 hónapos.
2009. szept. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lánykám hét hónaposan már tartotta, de ő mindent egyedül akar csinálni:) Megdönteni nem mindig tudja, a fejét hátrahajtani még egyáltalán nem, azt 14 hó körül szokták elvileg megtanulni. Most egy éves.
2009. szept. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom hét hós korától tartja a cumisüveget, de csak azért, mert kézben már nem lehetett etetni annyira zsizsegett, így fekve magától evett cumisüvegből, úgyhogy azt hamar megtanulta. csőrös poharat nyolc hós korától tartja, de emelni nekem kellett. Most egy éves és csak egy hete emeli magának. Eddig mindig hozta a poharat ha inni akart, egyszer csak azt láttam, hogy megfogta, ivott és emelte. Nektek még korai szerintem, bár változó, hogy ezzt mikor tanulják meg ugyanúgy, mint bármi mást.
2009. szept. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!