Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy 8 hónapos...

Normális, hogy 8 hónapos babám ha valami baja van, nem hagyja, hogy megvigasztaljam?

Figyelt kérdés
Eddig ha pl. eldőlt, beverte a fejét vagy akármi más baja volt, és felvettem , odaadtam a cumit, akkor hipp-hopp megnyugodott, akárhogy bömbölt is előtte, de pár napja, ha ilyenkor felveszem és odaadom a cumit, akkor tol el magától, le akar szállni az ölemből (amúgy mosst kezdett el mászni), és a cumit meg dühösen elhajítja. :(
2009. szept. 3. 09:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális.Most kezd el önállósodni.Nem kell azonnal megvígasztalni,mert akkor később hisztis lesz.
2009. szept. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az enyém is ezt csinálja. Pedig úgy szeretném, ha odabújna hozzám, és hagyná, hogy ölelgessem. :(
2009. szept. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi, akkor megnyugszodtam! :)

na igen, de ha pl. mászás közben, amikor már fáradt jól beveri az arcát a padlóba, akkor azért mégsem hagyhatom, hogy ott visítson szegény, nem? :(

2009. szept. 3. 09:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem attól lesz hisztis, hogy megvígasztalod...

Nekem is volt ilyen időszaka, úgyhogy azt találtam ki, hogy ha nem koppant nagyot akkor felkaptam adtam neki egy puszit, mondtam, hogy most már meg is gyógyult, megsimiztem a buksiját és mondtam már mehetsz is. Akkor is ezt csináltam ha eltolt magától. Pár alkalom után megszokta, most már nem tol el, megvárja a gyors puszit, esetleg hüppög még egy sort aztán megy a dolgára.

2009. szept. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!