Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezt is a tisztulásra lehet...

Ezt is a tisztulásra lehet "fogni"? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
3hetes a babám,azt hallottam hogy a babák szervezete 6hétig tisztul és ezért a széklete érdekes színű és állagú.De én azt vettem észre,hogy véres a kicsim széklete.Ez nem normális ugye? Orvoshoz menjünk?
2009. szept. 3. 07:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én babámnak egyszer sem volt véres a széklete, de ha ilyent tapasztalnék, biztos nem "fognám" semmire. Szerintem inkább legyen egy felesleges utatok az orvoshoz, mint hogy baj legyen és nem viszed el!
2009. szept. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 ltimea ***** válasza:
a baba kislány vagy kisfiu? mert nekem azt mondta a védőnő hogy ne ijedjek meg ha a kislányom pelusa egy kicsit véres lesz, mert a 6 hét alatt megeshet (és meg is esett) hogy mig tisztul ő is "vérezhet". nekem fura volt...
2009. szept. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!