Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babamosoly teába raktatok egy...

Babamosoly teába raktatok egy csipetnyi cukrot (3 ujjal, ami össze lehet fogni), hogy megigya és ne köpje ki?

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 10:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Èn csecsemôs nôvèrtôl kèrdeztem, azt mondta fèl liter teàhoz 2 db kockacukor mehet ès kevèske citromlè de a filtert fokozatosan hagyjam tovàbb àzni, elôször szinte színe se legyen a teànak tôle. Èn így csinàltam, szívesen megissza a mai napig.
2011. júl. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És kb. 2 hetes babának is lehet igy adni? én 1,5-2 dl leforrázott teához adtam egy csipetnyi cukrot, de megkóstoltam és semmi különbség. persze, hogy a babám nem akarja meginni és visszaköpi meg öklendezik tőle. de, ha a cukrot nem tudom növelni, akkor a teát sem tudom adni neki!
2011. júl. 26. 10:50
 3/7 anonim ***** válasza:

nem igazán jó a cukor, citromot meg nem tegyél bele mert allergizálhat.

nem próbáltad a mecsek teát? lehet az ízlene neki cukor nélkül is :)

2011. júl. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, lehet majd kipróbál.
2011. júl. 26. 11:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Elsô vagyok. Igaz, a citrusfèlèk allergizàlhatnak de èn Keszthelyen szültem ès ott így kèszítettèk a Mecsek Baby teàt ès ott mondták ès a dokim is helyeselte. Èn ùjszülött kora òta adom neki a Mecseket ès a Babamosoly èdeskömènyt felvàltva ès szereti.
2011. júl. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A cukorral pedig semmi gond. Cukros vízzel is szoktàk itatni a csecsemôket.... Ne aggòdj a cukor miatt.
2011. júl. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok cukorpárti.

Mikor elkezdtük a hozzátáplálást, a kislányomnak majdnem minden megfogta a hasát.

A doktornő langyos kamillateát javasolt neki, és azt mondta, ha nem issza meg akkor tegyek bele laktózt, azaz tejcukrot.

Patikában lehet kapni, 10 deka olyan 300 ft körül van.

Igaz akkor mi már sima tápit ettünk, nem Ha-st.Szerintem kérdezd meg a gyógyszerészt, hogy ilyen pici babának szabad-e, de szerintem mindenképp jobb mint a bolti kristálycukor.

7 hós lesz a lánykám

2011. júl. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!